You want to order larger amount of products?

Write to us

Wholesale order service

+ 48 500 245 599

Stylizacje blogerek
 

AllBag - sklep internetowy oferujący ekologiczne opakowania.

Witamy na stronie internetowej naszej firmy, której głównym profilem działalności jest produkcja toreb ekologicznych. Ogromne zainteresowanie tym produktem sprawiło, że  uruchomiliśmy specjalnie dla naszych Klientów sklep online. Oferujemy torby i torebki papierowe oraz torby materiałowe (bawełniane, z polipropylenu i juty) z nadrukiem w postaci logo, hasła reklamowego lub innej grafikę.  

 

Oferujemy torby papierowe, materiałowe oraz laminowane. Jako producent toreb reklamowych proponujemy także torby bawełniane z nadrukiem.

 

Reklamowa torba papierowa to tylko z pozoru banalna rzecz. Jednak w codziennym użytkowaniu nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo jest przyjazna środowisku naturalnemu. Decydując się na rozwiązanie, jakim są torby ekologiczne przyczyniamy się do wyglądu i stanu otoczenia!

Asortyment naszego sklepu internetowego jest bardzo różnorodny i bogaty. Z pewnością każdy odnajdzie tutaj coś na miarę swoich potrzeb. Jako producent, oferujemy Państwu szeroki wybór reklamowych torebek papierowych z różnorodnym rodzajem uchwytów - skręcanym, płaskim, sznurkowym lub bez uchwytów - klockowe bądź fałdowe. Polecamy także szeroką gamę toreb materiałowych. W Allbag odnaleźć można każdy rodzaj toreb na różne okazje – reklamowe, z nadrukiem logo, na co dzień, do przenoszenia zakupów lub w połączeniu z prezentem tworzyć szczególny rodzaj upominku. Sprzedajemy także tanio eleganckie torby ekskluzywne!

Wiedząc, że Klienci dysponując różnej wielkości budżetami dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze torby były maksymalnie tanie i przystępne cenowo. Dlatego jeśli pragniecie Państwo nabyć torbę papierową lub materiałową bez ponoszenia horrendalnych kosztów - zapraszamy do składania zamówień (detal lub hurt). Warszawa, Radom, Szczecin... wyślemy paczkę pod każdy adres!

ALLBAG

PRODUCENT, DYSTRYBUTOR, IMPORTER

Współpracujemy już z 5000 Klientów z całej Europy,
dla których wykonaliśmy już ponad 10000 projektów.

Wykonujemy także nadruki na torbach.