Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Na ratunek środowisku – NIE foliówkom

W dzisiejszych czasach bardzo istotne jest ekologiczne podejście w kontekście podejmowania decyzji o wyborze toreb codziennego użytku, o wyborze gadżetów reklamowych i akcji marketingowych. Tak wiele produktów pakowanych jest w plastikowe torebki jednorazowego użytku, a efektem takiego zachowania są tony odpadów na wysypiskach.

Co zrobić by postępować w sposób ekologiczny, a przy okazji posiadać bardzo modne przybory codziennego użytku? Rozwiązaniem jest torba ekologiczna. Ozdobne, wpadające w oko torby papierowe używane są przez coraz większą liczbę osób. W centrach handlowych widać coraz więcej klientów, którzy rezygnują z tak zwanych jednorazówek. Torba papierowa o ciekawym designie to coraz częstsze zjawisko zakupowe widziane u konsumentów. Białystok to ośrodek, który prężnie się rozwija, dużo tu firm które stawiają na ekologię. Niektóre proponują swoim klientom materiałowe torby z nadrukiem. Ekologiczne torby na zakupy można zamówić bezpośrednio od producenta, lub zlecić by agencja reklamowa przygotowała torby oraz zaprojektowała nadruki.

Białystok promuje ekologiczne torby reklamowe

Torby reklamowe papierowe lub materiałowe to wbrew pozorom bardzo widoczne elementy. Białystok, jako miasto nowoczesnych ludzi, promuje ekologiczne opakowania takie jak torby reklamowe, które nie trafiają na wysypisko po jednym użytku. Gdy tego typu gadżety zniszczą się, ale ich rozkład jest o wiele szybszy niż tak bardzo popularnych w XX wieku plastikowych reklamówek.

Materiałowa torba reklamowa może być wspaniałą ozdobą – warto zadbać, by stała w bardzo widocznym miejscu w firmie. Taki chwyt reklamowy okazuje się trafiony. Gadżet z logo firmy na pewno poprawia wizerunek przedsiębiorstwa, a dystrybucja tego rodzaju rzeczy wśród klientów to efektywna, niedroga reklama. Gdziekolwiek pojawi się nasz klient z torbą papierową bądź materiałową z naszym nadrukiem, tam widoczne jest logo lub hasło reklamowe. Znak firmowy zapadnie w pamięć wielu osobom i zostanie w świadomości jako godna zaufania firma. Tego rodzaju działania reklamowe są bardzo tanie i co ważniejsze – mają dużą skuteczność.

Gdzie zamawiać nowoczesne opakowania ekologiczne? Firma AllBag dostarczy je wszystkim zainteresowanym. W ofercie znajdują się torby reklamowe wielorazowego użytku wykonane z papieru lub materiału. Na wszystkich produktach można nanosić precyzyjne nadruki. Produkty są dostępne w wielu modnych kolorach. Barwa gadżetu jest szalenie ważna, może ona korespondować z barwami logo przedsiębiorstwa.

Materiałowe i papierowe torby z nadrukiem podbijają białostocki rynek

Częstymi klientami firmy AllBag są przedsiębiorstwa z Białegostoku, którym leży na sercu wyrobienie wśród klientów ekologicznego podejścia do zakupów. Wiele z nich zamawia torby bawełniane lub poliproetylenowe gdyż są one bardzo miłe w dotyku, a przy tym wyglądają bardzo schludnie. Warto zaznaczyć, iż poliproetylen to produkt pochodzący w 100% z recyclingu! Firmy zamawiające tego typu produkty reklamowe z dumą wpisują taki fakt na swoje strony internetowe. W dzisiejszych czasach warto propagować ekologiczny styl życia oraz podejmować przyjazne dla środowiska decyzje.

Białystok promuje się jako miasto preferujące trendy sprzyjające środowisku i nie są to puste słowa, a tendencje sprowadzające się do codziennych czynności, dzięki którym wysypiska śmieci nie toną w stertach plastikowych, groźnych dla naszej planety odpadów. Warto zacząć od nawyków, które nie wpływają w radykalny sposób na nasze życie, a jednak bardzo pomagają środowisku. Najprostszym tego przykładem będzie z pewnością świadome unikanie plastikowych reklamówek i wybieranie trwałych i ozdobnych toreb z materiału lub ekologicznego papieru.

Coraz więcej firm odzieżowych lub innych sprzedających lekkie produkty stawia na ekologiczne opakowanie. Dołączenie do produktu materiałowej lub papierowej torby pochodzącej z recyclingu to korzyść dla wszystkich.