Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Ekotendencje wśród konsumentów

Ekologiczne rozwiązania są nie tylko konieczne, ale także i modne. Dobre nawyki są szeroko propagowane przez firmy dostarczające na nasz rynek ekologiczne produkty. Jak zacząć swoją przygodę z działaniami zmierzającymi do ochrony środowiska? Z pewnością warto zacząć od unikania jednorazowych toreb reklamowych wykonanych z plastiku oraz jemu pochodnych. W takim przypadku należy jednak posiadać jakąś sprawdzoną alternatywę. Proponuje ją firma AllBag, która dostarcza wielu firmom torebki papierowe oraz torebki materiałowe wielokrotnego użytku. Przedsiębiorstwa chętnie korzystają z tej oferty. Wiele bydgoskich firm zapewnia klientom indywidualnym torby reklamowe z własnym nadrukiem. Taka torba papierowa lub torba materiałowa to świetna reklama. Gadżet jest bardzo widoczny, wiele osób codziennie nosi zakupy w tego typu wygodnych i mocnych torbach.

Bydgoszcz miasto ekologiczne

Bydgoszcz stawia niewątpliwie na ekologię. W każdym markecie czy mniejszym sklepie można nabyć ekologiczne torby wielokrotnego użytku. Ich ceny nie są wygórowane, dlatego coraz więcej osób korzysta z tego środka do przenoszenia swoich zakupów. Bydgoskie firmy i kluby sportowe sprzedają po symbolicznych cenach poliproetylenowe torebki pochodzące w stu procentach z materiałów po recyklingu. Korzyść jest podwójna, przedsiębiorstwa i instytucje rozprowadzają idealny gadżet reklamowy ze swoim logo, a klienci zyskują zakupowe torebki wielokrotnego użytku. W przypadku każdej osoby używającej reklamowych toreb ekologicznych, zużycie torebek plastikowych spada wielokrotnie. Jeśli każdy z nas używałby zwykłych – nie ekologicznych opakowań tylko sporadycznie, to nasze wysypiska śmieci uszczupliły się o całe tony tego niebezpiecznego tworzywa sztucznego.

Torba materiałowa, torba papierowa – ekologiczne rozwiązania zakupowe dla każdego

Odwiedzając Bydgoszcz, w wielu miejscach można spotkać osoby wracające z zakupów, które dzierżą w dłoniach (lub niosą na ramieniu) torby reklamowe z materiału. Nawet bardzo ciężkie zakupy mogą trafić do pojemnej torby materiałowej. Wytrzymała bawełna dodatkowo posiada wzmocnienia na wysokości uchwytu torby. Tak zwana rączka nie wpija się w skórę, a jednocześnie jest na tyle mocna by unieść ciężar zawartości worka.

Torby reklamowe idealne są nie tylko na zakupy. Taki produkt to świetna ozdoba w firmie. Reklamowa torba materiałowa z nadrukiem i logo może wisieć w widocznym miejscu. W wielu bydgoskich przedsiębiorstwach można spotkać tego typu gadżety. Firmy często zamawiają sporo tego typu produktów, gdyż mogą one służyć jako opakowania do przekazywania innych gadżetów reklamowych.

AllBag proponuje swoim klientom także nietuzinkowe, oryginalne rozwiązania. Warto zwrócić uwagę na torby niestandardowe z juty. Materiał jest wysoce ekologiczny, wystarczy wspomnieć, iż juta to roślina o bardzo mocnych gałązkach. Tego rodzaju budulec, specjalnie preparowany, potrafi wytrzymać długotrwałą eksploatację. Do torby z juty można wkładać ciężkie elementy bez obawy o zniszczenie opakowania.

Warto odwiedzić stronę internetową www.eko-ue.pl, by wybrać produkty reklamowe najwyższej jakości. Wszystkie torby wykonane są z materiałów ekologicznych. Bawełna indyjska, bawełna wyprodukowana w Polsce, poliproetylen, juta, papier, to składniki z których wykonywane są opakowania. Żadne z nich nie przyczynia się do wieloletniego składowania odpadów na wysypiskach. Zużyte materiały idealnie nadają się do recyclingu.

Od pewnego czasu widać różnicę na wysypiskach. Do niedawna Bydgoszcz była niechlubnym posiadaczem ton plastikowych odpadów, gdzie prym wiodły jednorazówki plastikowe. Aktualnie tych odpadów jest mniej, a to dzięki istnieniu takich firm jak AllBag, które rozprowadzają ekologiczne, przyjazne środowisku produkty.