Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Ocieplenie wizerunku firmy

Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, iż dostarczanie klientom ekologicznych toreb może znacząco wpłynąć na poprawę stanu naszego środowiska naturalnego, a pośrednio też przyczynić się do budowania dobrego wizerunku własnej firmy. Jak to możliwe? To bardzo proste. Częstochowa posiada wiele firm i instytucji, tysiące klientów codziennie przemierza sklepy w poszukiwaniu potrzebnych produktów, codziennie też w użytek wprowadzane są torby i opakowania, w których owe zakupy należy przetransportować do domu lub w inne miejsce przeznaczenia. Jak się okazuje, torby reklamowe to znakomity nośnik dla treści marketingowych. Kiedy zamienimy nieekologiczne reklamówki na torby pochodzące z recyklingu (jak np. wielorazowa torba materiałowa lub torba papierowa), to okaże się, iż wspomniana powierzchnia reklamowa będzie bardzo często eksplorowana. Wiele osób jest w stanie odczytać przekaz reklamowy, a o to przecież chodzi właścicielom przedsiębiorstw proponującym dane produkty.

Częstochowa – lokalne firmy propagują torby ekologiczne

Częstochowa propaguje ekologiczne nawyki, dlatego bardzo cieszy fakt, iż wiele osób rezygnuje z używania typowych jednorazówek (które są tak zwanymi zalegaczami na wysypiskach) i świadomie wybiera torbę reklamową, która jest przyjazna środowisku.

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego, iż materiałowe torby, opakowania poliproetylenowe to produkty pochodzące z recyclingu. Tak samo może być przecież z torbą papierową. Im więcej osób będzie miało tego świadomość, tym bardziej nasza planeta będzie wolna od zagrażających nam odpadów. Taki ekologiczny boom byłby dla nas ratunkiem. Coraz więcej członków społeczeństwa wie o tym, iż używając ogólnika „nasza planeta” powinniśmy mieć na uwadze nasze najbliższe środowisko. Każde miasto, takie jak Częstochowa lub inne, posiada swoje wysypiska – i to właśnie o pobliskie miejsca chodzi ekologom!

Torba reklamowa może służyć wiele razy, zawsze może wyglądać jak nowa, gdyż torby z materiału to produkty, które można czyścić, prać, suszyć. Wiele firm zamawia reklamówki wielokrotnego użytku, budując w ten sposób korzystne wrażenie na klientach. Otrzymując raz gadżet w ozdobnej torbie z nadrukiem, każdy klient wykorzysta opakowanie w wielu sytuacjach.

Proekologiczny chwyt reklamowy – torby z nadrukiem, na prezent i na zakupy!

Agencje reklamowe proponują też torby z nadrukami jako opakowanie do prezentów. Przedsiębiorstwo AllBag proponuje torebki ekologiczne z materiału, poliproetylenu, z papieru usztywnianego z opcją laminowania, z juty itd. Prezent umieszczony w ekologicznej torbie sprawia wrażenie bardziej wartościowego. Prawdą jest, iż dobre opakowanie bardzo buduje otoczkę wokół prezentu, sprawia wrażenie iż całość wygląda bardziej prestiżowo.

Częstochowa to miasto turystyczne w związku z tym, iż przybywa tu wielu pielgrzymów. Dużo z tych osób żegna się z miastem kupując jakąś pamiątkę. W ostatnim czasie wielu właścicieli sklepów z pamiątkami zapewnia niewielkie ekologiczne opakowania. Zakupowe torby materiałowe lub papierowe z nazwą miasta lub nazwą firmy to element, który zapada w pamięć.

Na stronie www.eko-ue.pl znajduje się szczegółowa oferta produktowa. Firma AllBag dostarcza w hurtowych i detalicznych ilościach torby ekologiczne, które przydatne są w każdej branży. W wyborze na pewno pomogą dokładne opisy i zdjęcia wszystkich produktów. Torby można zamówić w bardzo różnej kolorystyce, która może korespondować z barwami przedsiębiorstwa. Warto stawiać na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania w drobnych sprawach – nawet wybierając torbę na prezent czy na zakupy. Ich używanie wpływa na zmniejszenie użyteczności materiałów niebezpiecznych dla środowiska.