Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Ekologia w każdym polskim mieście

W Unii Europejskiej w ostatnim czasie dużo mówi się o tym, że warto propagować ekologiczny styl życia. W Polsce te idee również są mocno rozpowszechnione, czego przejawem jest między innymi wycofanie kilka lat temu ze wszystkich sklepów wielkopowierzchniowych i marketów bezpłatnych tzw. foliówek, czy siatek zakupowych wyprodukowanych z plastiku, który nie ma szans rozłożyć się w naturalnym środowisku przez kilka setek lat. Torby te miały być stopniowo zastępowane torbami ekologicznymi. Taka torba ekologiczna – papierowa, materiałowa czy wykonana z innego, ekologicznego materiału, jest przyjazna środowisku naturalnemu. Torby reklamowe ekologiczne wielokrotnego użytku powinny być obecnie wykorzystywane w każdym mieście w Polsce. Jak jest we Wrocławiu?

Wrocław ekologią stoi – ekologiczne torby zakupowe już na każdym kroku

Wrocław jest jednym z miast w Polsce, które uważane jest za typowo europejskie. Jest to miasto nowoczesne, stawiające mocno na rozwój nowych technologii. Jednocześnie, Wrocławianie nie zapominają o ekologii. Dlatego też już dawno temu plastikowa torba reklamowa z nadrukiem została tam zamieniona na torbę ekologiczną. Zakupowe torby materiałowe we Wrocławiu dostępne są zarówno w dużych sklepach wielkopowierzchniowych, jak i w osiedlowych małych marketach. Torba reklamowa z nadrukiem wykonana z papieru nie dość, że jest ekologiczna, chroniąc środowisko naturalne przed stopniową degradacją, to jeszcze stanowi modny, dodatek. Torby ekologiczne we Wrocławiu pochodzą w dużej mierze od dystrybutora ze sklepu internetowego Eko-ue.pl. Firma „Ekologiczna Unia Europejska”, która obecnie nosi nazwę Allbag, zajmuje się wytwarzaniem takich toreb. Allbag prowadzi produkcję, import i dystrybucję toreb reklamowych na terenie całej Polski, w tym również we Wrocławiu.

Co oferuje Wrocławianom Allbag?

Sklep internetowy marki Allbag, dostępny pod adresem Eko-ue.pl oferuje torby reklamowe z nadrukiem. Wrocław jest jednym z miast w Polsce, w których można je nabyć. Asortyment sklepu stanowią torby materiałowe, papierowe czy wykonane z innych, ekologicznych materiałów, przyjaznych dla środowiska naturalnego. Asortyment sklepu Eko-ue.pl został przygotowany z myślą o klientach ceniących sobie ekologiczne, funkcjonalne, a przy tym nader estetyczne rozwiązania z zakresu codziennego oraz okazjonalnego użytkowania toreb. Zamiast nosić zakupy w foliówkach, można być modnym i kupować wyłącznie torby ekologiczne we Wrocławiu. Sklepy renomowanych marek działające na terenie Wrocławia zamawiają masowo torby papierowe na zakupy dla swoich klientów. Spełniają one nie tylko funkcję ekologiczną i praktyczną, ale są równocześnie znakomitym nośnikiem reklamy.

Dla odbiorców we Wrocławiu sklep Allbag, pod adresem internetowym ek-ue.p,l oferuje torby papierowe z uchwytem skręcanym, płaskim lub sznurkowym, bądź bez uchwytów, estetyczne i modne torby materiałowe, oraz bardzo popularne torby laminowane wielokrotnego użytku. Jednym z przejawów ekologicznego myślenia i stylu życia jest właśnie wykorzystywanie na co dzień toreb ekologicznych. Wrocław jest miastem, które propaguje wśród swoich mieszkańców podobne rozwiązania. Ekologiczne torby zawierające nadruk reklamowy można kupić w niemalże każdym większym sklepie, są one też dawane klientom jako gratis przy dokonywaniu zakupów znanych marek, w galeriach handlowych.