Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Wspierajmy ekologię!

Idee ekologiczne wymagają od każdego z nas poszanowania środowiska naturalnego, w którym przyszło nam żyć. Niestety, nie zawsze tak jest, że swoim codziennym zachowaniem przyczyniamy się do oczyszczania naszej planety. Wręcz przeciwnie. Jeśli jednak tego nie możemy zrobić, powinniśmy spróbować chociaż nie zanieczyszczać globu ziemskiego jeszcze bardziej, niż obecnie. Jeśli nie możemy pomóc, to chociaż nie przeszkadzajmy innym w walce o zdrową i czystą planetę. Jak powinniśmy zabrać się do tego, aby nie zaszkodzić środowisku naturalnemu? Jednym ze sposobów może być korzystanie z ekologicznych toreb reklamowych – materiałowych, laminowanych czy wykonanych z tworzyw, które łatwo można poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać, nawet do całkiem innych celów. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – największym wrogiem przyrody jest człowiek. Zwyczajna działalność każdego dnia przyczyniać może się albo do ochrony planety, albo do pogłębiania destrukcyjnych procesów. Dla każdego z nas powinno być łatwo dokonać wyboru pomiędzy tymi dwiema alternatywnymi możliwościami.

Torba papierowa i materiałowa contra foliówka

Jeszcze kilka lat temu w większości sklepów w Polsce w użyciu były foliowe siatki czy reklamówki, bezpłatnie wydawane klientom w kasach sklepów, w których dokonywali zakupów. Nikt nie kłopotał się tym, aby zabrać ze sobą siatkę na zakupy do sklepu, skoro wszędzie można było całkowicie za darmo dostać foliowe reklamówki, w dowolnej właściwie ilości. Reklamówki te nie były wykonane z ekologicznych materiałów. Były tak tanie, że sklepy, nawet małe, osiedlowe, czy wielkopowierzchniowe, śmiało mogły sobie pozwolić na wręczanie ich klientom w gratisie. Najczęściej opatrzone były logo sklepu, w którym zostały wydane, dzięki czemu pełniły one przy okazji funkcję reklamową dla danej marki.

Dziś jest inaczej. Wraz z propagowaniem przez Unię Europejską idei ekologicznych, także i z polskich sklepów zniknęły foliowe reklamówki, które zostały zastąpione przez torby reklamowe z nadrukiem lub bez, papierowe lub materiałowe. Ekologiczna torba papierowa lub materiałowa niestety nie jest wydawana klientom bezpłatnie. Trzeba za nią zapłacić, ale zawsze bądźmy świadomi tego, że takim działaniem przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. Papierowe torby w Rzeszowie możemy otrzymać w sklepach spożywczych i odzieżowych. W dużych marketach kupimy również torby materiałowe. Rzeszów to jedno z miast, które obsługiwane są przez producenta toreb ekologicznych Allbag, prowadzącego import i dystrybucję toreb przyjaznych środowisku naturalnemu.

Oferta firmy Allbag dla miasta Rzeszów

Ekologiczny sklep internetowy Eko-ue.pl, który prowadzony jest przez firmę Allbag, oferuje pełną gamę toreb. Torby papierowe i materiałowe dostępne są między innymi w Rzeszowie. Sklep Eko-ue.pl obsługuje też i inne, polskie miasta i wiele dużych firm działających na terenie całego kraju i poza nim. Allbag proponuje klientom szeroki wachlarz produktów, w tym zakupowe torby papierowe dla rzeszowskich odbiorców. Torby te posiadają uchwyt skręcany, płaski lub sznurkowy. Można również zakupić torby ekologiczne, z nadrukiem, reklamowe, bez uchwytów – klockowe lub fałdowe. Dużą grupę asortymentową w Allbag, w sklepie Eko-ue.pl stanowią torby materiałowe, mogące być świetnym nośnikiem reklamowym. Nadruk reklamowy jest wykonywany w dowolnym nakładzie na wybranym przez klienta materiale. Torby ekologiczne produkowane są w 100% z recyklingu puszek aluminiowych oraz z bawełny. Takie torby są wyrazem ekologicznego myślenia. Rzeszowianie często wykorzystują je na co dzień przy dokonywaniu swoich zakupów.