Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Eko Łodzianie

Znana ze swoich odzieżowych tradycji Łódź jest miastem, w którym istnieje wiele sklepów oferujących różnorodne elementy damskiej i męskiej garderoby. W sklepach i butikach, w galeriach handlowych czy też na reprezentacyjnej ul. Piotrowskiej w Łodzi, można ubrać się od stóp do głów, w najmodniejsze ubrania. W sklepach obecnie ubrania kupowane przez klientów w wielu przypadkach pakowane są w płatne lub bezpłatne torby papierowe. Łódź tym samym dołączyła do polskich miast, które do serca wzięły sobie europejską ideę bardziej ekologicznego trybu życia. Mieszkańcy Łodzi, wybierając się na zakupy, mogą korzystać z ekologicznych toreb papierowych, laminowanych i materiałowych. Produkowane są one z pochodzących z recyklingu materiałów. Dzięki temu mają charakter ekologiczny. Środowisko naturalne jedynie korzysta na tym, że w sklepach zamiast foliówek są torby reklamowe materiałowe – ekologiczne. Łódź i jej przedsiębiorcy mogą składać zamówienia na ekologiczne torby materiałowe czy papierowe, z uchwytami lub bez, w sklepie internetowym Eko-ue.pl. Sklep ten jest własnością producenta, importera i dystrybutora Allbag, który od lat zajmuje się dostarczaniem i produkowaniem toreb ekologicznych.

Ekologiczne torby papierowe – alternatywa na foliówek

Torby zakupowe w Łodzi często produkowane są z papieru, pochodzącego z obiegu wtórnego, czyli z recyklingu. Takie torby szybko się rozkładają po wyrzuceniu ich na śmieci, w przeciwieństwie do siatek produkowanych ze szkodliwych dla naszego środowiska materiałów sztucznych. Tworzywa sztuczne w ogóle nie powinny występować w przyrodzie. Plastik potrafi rozkładać się nawet kilkaset lat, przez co dochodzi do degradacji środowiska naturalnego. W rzeczy samej jesteśmy zalewani sztucznymi materiałami, które, jeśli nic nie zrobimy, gęsto pokryją naszą planetę i w końcu nie będzie ich gdzie wyrzucać. Znakomitą alternatywą dla plastikowych toreb, niepoddających się degradacji środowiskowej, są torby zakupowe papierowe. Łódź pozyskuje je między innymi od producenta Allbag, ze sklepu internetowego Eko-ue.pl.

Halo Łódź! Ekologiczny, reklamowy zryw – torby eko!

Allbag oferuje przedsiębiorcom z Łodzi torby papierowe z uchwytem skręcanym, płaskim lub sznurkowym. W ofercie ma również torby papierowe bez uchwytów - klockowe lub fałdowe. Torba papierowa jest jednym z najbardziej ekologicznych produktów tego typu występujących na rynku. Można umieścić na niej reklamę swojej firmy, czy po prostu logo klienta, dzięki czemu torba ekologiczna stanie się jednocześnie nośnikiem reklamy. Łódzkie przedsiębiorstwa handlowe mogą nie tylko chronić planetę i przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego, ale jeszcze na dodatek dzięki właśnie torbom papierowym, kształtować swój pozytywny wizerunek w świadomości wszystkich obecnych i potencjalnych klientów.

Inne rodzaje toreb

Firma Allbag proponuje klientom również zakup innych toreb. Dużym zainteresowaniem cieszą się torby materiałowe. Łódź jest jednym z miast, które są regularnie obsługiwane przez Allbag jeśli chodzi właśnie o torby materiałowe. Są one znakomitym nośnikiem reklamowym. Ładnie zaprojektowana reklamowa torba materiałowa z estetycznym nadrukiem jest także dodatkiem typowo modowym do ubrań. Pozwalają one promować ekologiczny styl życia i uświetniają promocję danej marki – dzięki możliwości stworzenia torby ekologicznej, posiadającej reklamowy nadruk. Torby materiałowe są produkowane z recyklingu puszek aluminiowych oraz z bawełny. Kolejnym produktem oferowanym za pośrednictwem sklepu internetowego Eko-ue.pl są ekskluzywne torby laminowane wielokrotnego użytku.