Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Reklamówka z recyklingu nie musi być nudna!

Ekologia niektórym kojarzy się z jednokolorowością, restrykcyjnością, brakiem jakiegokolwiek polotu. Okazuje się jednak, że wcale nie musi być nudno. Wystarczy rozejrzeć się wokół i spojrzeć na ekologiczne torby. Wcale nie są szaro-bure. Co więcej: nie tylko mogą mieć różne kolory. Widuje się też torby ozdobione nadrukiem czy aplikacją. I takie rzeczy się zdarzają! Bo w końcu kto powiedział, że ekologia, skoro jest praktyczna, musi być też nudna? Nic bardziej mylnego.

Oferta Allbag dla miasta Opole – nadruk reklamowy na torbach

Ekologiczna torba na zakupy może być kolorowa i zadrukowana. Może nawet stanowić reklamę. Bo przecież na nadruku umieścić można logo jakiejś firmy czy inny markowy znak. Ot, taka dość nowa działalność reklamowa. Perfekcyjnie wykonane torby papierowe i materiałowe ma w sprzedaży firma Allbag ze stroną eko-ue.pl. Tam klienci biznesowi i indywidualni z Opola mogą zamówić projekt torby z logo – na cel reklamowy. Taki nadruk nie tylko ożywi papierową i materiałową torbę, ale może nawet sprawić, że częściej będziemy mieli ochotę wychodzić z domu, zabierając ze sobą taką kolorową torbę i spacerując z nią po opolskich sklepach i pawilonach. No a taki gadżet trzymany w ręku czy przewieszony przez ramię na pewno zwróci uwagę i wzbudzi zainteresowanie. W końcu jego popularność dopiero się formuje, a aspekt ekologiczny jest jego największym atutem.

Torba materiałowa i papierowa z nadrukiem

Druk na torbach ekologicznych wykonywany jest przy pomocy różnych technik. Jako jedną z nich wskazać można sitodruk. Technika ta polega na wykonywaniu wydruku przez przytłaczanie farby na torebce. Używa się tutaj specjalnej maszyny, dzięki której nałożyć można nawet kilka kolorów. Tego typu nadruki wykonywać można i na torbach papierowych i na torbach materiałowych.

O co chodzi z flexodrukiem?

Flexodruk to kolejna technika wykonywania nadruków. Dotyczy ona druku wypukłego. Używa się do niej elastycznych form drukowych wykonywanych z polimeru oraz ciekłych, szybkoschnących farb. Dzięki tej uniwersalnej technice zadrukować można całą powierzchnię torby na zakupy czy torby reklamowej.

Trochę o offsecie

Ta odmiana druku płaskiego uważana jest za odmianę przemysłową. Polega ona na przenoszeniu obrazu z płaskiej formy drukowanej na papier, przy użyciu cylindra pośredniego. Farba utrwala się dlatego, że wsiąka w papier, a następnie odparowuje w wyniku wysokiej temperatury.

I jeszcze nadruk cyfrowy

Technika nadruku cyfrowego to nic innego jak tylko nanoszenie, a raczej wstrzeliwanie, przy użyciu maszyny drukarskiej wykorzystującej farby wodne, malutkich kropelek pigmentowych na zadrukowywany element czy też na zadrukowywaną powierzchnię. Na grunt ciemny w pierwszej kolejności nanosi się farbę białą, a w drugim – dosyć popularny zestaw kolorów o wdzięcznej nazwie CMYK (cyan, magenta, yellow, black). Ich zestawienie daje w efekcie perfekcyjny, wielokolorowy nadruk.

Barwny świat zadrukowanych toreb ekologicznych

Jak już dało się zauważyć, torby ekologiczne traktuje się nie tylko jako udogodnienie zakupowe. Torba materiałowa czy papierowa z nadrukiem może stanowić także swego rodzaju reklamę albo po prostu być gustownym elementem ozdobnym i sympatycznym gadżetem, który chętnie zabieramy ze sobą, gdy chcemy z pakunkami przemierzać Opole. I to nie tylko ze względu na właściwości praktyczne, ale też z powodów czysto wizualno-estetycznych.