Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Zareklamuj się na torbie ekologicznej

W Poznaniu torby ekologiczne zyskują coraz większą popularność. W sklepach coraz mniej standardowych jeszcze do niedawna jednorazowych reklamówek foliowych, a coraz więcej papierowych czy nawet materiałowych toreb ekologicznych. Co więcej – powoli torby tego typu stają się nie tylko czymś w rodzaju „teczki” na zakupy. Zaczyna się ich używać także jako gadżetów reklamowych. I trend ten staje się coraz powszechniejszy – ekologiczne nawyki zakupowe wpaja sobie coraz szersze grono konsumentów.

Zakupowe hity – torba z nadrukiem

Oferta sklepu internetowego Eko-EU pokazuje, że torby ekologiczne wcale nie muszą być nudne, monotonne, pozbawione wyrazu i przez to nierzucające się w oczy i wręcz odwracające uwagę. Po pierwsze, mogą być wykonane z materiału lub z papieru. Jeśli z materiału, to koniecznie bawełna, juta albo polipropylen. Po drugie – ich uchwyty mogą być papierowe, sznurkowe, drewniane. Po trzecie – kolor. Torby ekologiczne nie musza być wcale szare czy bure. Eko-EU przekonuje swoich potencjalnych klientów do tego, że tego typu torby mogą też odznaczać się takimi kolorami jak czerwień, zieleń, żółć, błękit. Kolejny ciekawy element to nadruk. I właśnie możliwość wykonania nadruku na torbie, powszechnie używanej tylko do zakupów powoduje, że taka torba ekologiczna (papierowa czy materiałowa) da się wykorzystać również jako gadżet reklamowy. Bo przecież można tutaj nadrukować logo firmy czy też inny element identyfikujący dane przedsiębiorstwo czy instytucję – i reklama gotowa.

Prosto spod igły – torby eko podbijają Poznań

Jedna z zalet zakupów dokonywanych na stronie sklepu Eko-EU polega na tym, że nie trzeba wcale wychodzić z domu, żeby nabyć to, co nas interesuje. Można też, przebywając w Poznaniu czy w jakimś innym mieście, wejść na stronę internetową, przejrzeć proponowany asortyment i wybrać coś dla siebie. A co, jeżeli okaże się, że żadna z gotowych toreb nie spełnia naszych oczekiwań? Wtedy pojawia się jeszcze jedna opcja, a mianowicie uszycie torby na indywidualne zamówienie klienta. Za materiał do stworzenia takiej torby posłużyć mogą bawełna, len albo juta. Co ważne, uszyte przez Eko-EU torby (papierowe, materiałowe) opatrzone są certyfikatami ekologicznymi. Co istotne – dla takiej szytej „na miarę” torby możemy wybrać kolor, a także zdecydować się na wykonanie na niej nadruku. Wszystko to jednak zależne będzie od liczby „egzemplarzy”, które zamówimy.

Praktyczna torba na zakupy jako chwyt reklamowy

Okazuje się, że torba ekologiczna może być torbą wielofunkcyjną. Jej podstawowe wykorzystanie to oczywiście przenoszenie zakupów. Ale może być także użyta jako ekologiczny gadżet reklamowy. No a przecież, jeśli przejdziemy się po poznańskich ulicach z torbą z nadrukiem – logami czy innymi elementami graficznymi, identyfikującymi daną instytucję lub przedsiębiorstwo, na pewno zwrócimy na siebie uwagę i być może komuś te właśnie elementy graficzne „wpadną w oko”. I tworzy się opcja „dwa w jednym” – propagowanie ekologii i zarazem reklama konkretnej działalności. Rozwiązanie całkiem sensowne, a co ważniejsze – praktyczne i stosunkowo dosyć tanie. Warto zatem wziąć je pod rozwagę i zastanowić się nad jego zastosowaniem.