Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Międzynarodowe koncerny od lat na różne sposoby dbają o swój dobry wizerunek. Kwestia kształtowania publicity nie jest jednak domeną tylko i wyłącznie tych największych. Globalizacja sprawia, że na arenie międzynarodowej, obok dużych przedsiębiorstw, coraz częściej zaczynają się liczyć te mniejsze. Niezależnie jednak od wielkości firm, działalności jednych i drugich coraz chętniej przyglądają się konsumenci. Ich wnikliwa obserwacja sprawiła, że w ostatnich latach wiele z nich musiało przewartościować swój dotychczasowy model biznesowy, wdrażając strategię społecznej odpowiedzialności biznesu.

Strategia ta, w skrócie zwana CSR, od samego początku była jedyną i możliwą jaką braliśmy pod uwagę rozważając rozwój firmy AllBag. Każdego dnia staramy się być wierni jej zasadom. Wierzymy, że dążąc do synergii pomiędzy aspektami ekonomicznym, społecznym i ekologicznym, jesteśmy w stanie tworzyć przedsiębiorstwo odpowiedzialne i etyczne. Nasze podejście do biznesu widać na wszystkich poziomach działalności AllBag. Staramy się kształtować dobre zwyczaje zakupowe konsumentów, dlatego wpisując się w modny ekologiczny nurt, oferujemy naszym klientom ekologiczne torby materiałowe i papierowe z nadrukiem lub bez, idealne na zakupy, jako nośnik reklamowy, czy opakowanie na prezent.

Niezależnie od tego, czy torba jest papierowa czy materiałowa, łączą je trzy cechy - ekologiczny proces produkcji, możliwości szerokiego zastosowania i biodegradowalność.

Torby ekologiczne – idealne na zakupy i na prezent

Torby materiałowe szyjemy z bawełny, juty i lnu. A certyfikaty OEKO-TEX i TUV - Rheinland, którymi są opatrzone, dowodzą, że w 100% zostały wykonane w sposób ekologiczny. Przykładem mogą być przetworzone puszki, które wykorzystujemy w produkcji toreb polipropylenowych. Torby AllBag są nie tylko ładne, ale i bezpieczne. Bez obaw można w nich przechowywać żywność, rozdawać materiały reklamowe na targach lub po prostu nosić zakupy.

Przyjazne środowisku są również torby papierowe, dostępne w naszej ofercie w różnych kolorach i rozmiarach. Wyróżnia je funkcjonalność, estetyka i wytrzymałość. Poza tym, posiadają niezbędne atesty umożliwiające kontakt z żywnością, dlatego znajdują zastosowanie w piekarniach czy sklepach spożywczych. Z powodzeniem sprawdzają się również w sytuacjach okolicznościowych, jako ładne opakowanie prezentu.

Firmom korzystającym z naszej oferty pomagamy w propagowaniu dobrych praktyk i budowie pozytywnych relacji z uczestnikami rynku. Torby, które nasi klienci rozdają lub sprzedają swoim klientom, są często bodźcem skłaniającym do poważnej refleksji. Nie chodzi tu przecież tylko o urodę takiej torby, czy jej praktyczne zastosowanie, ale o dobro środowiska, któremu foliówki wyrządziły już wystarczająco dużo szkody. Wszystkie te elementy – troska o przyrodę, bogata gama kolorystyczna i możliwość wykonania nadruku w dowolnym miejscu, sprawiły, że nasze produkty cieszą się nieustającym zainteresowaniem wśród klientów.

Kielce – torby ekologiczne zawsze na czas!

Ogromny potencjał marketingowy naszych toreb dostrzega branża reklamowa, dzięki czemu torby z nadrukiem logo czy nazwy firmy wykonywaliśmy m. in. dla licznych marek odzieżowych czy sieci sklepów spożywczych. W zależności od wybranego modelu torby, wykonujemy nadruki metodą cyfrową, offsetową, sitodruku lub flexodtuku. Klient sam może zdecydować o wielkości i rodzaju nadruku. Z naszej oferty skorzystały do tej pory firmy z takich miast jak np. Kielce, Kraków, Lublin i wiele innych. Niezależnie skąd przychodzi zamówienie, przesyłkę staramy się dostarczyć zawsze na czas i w każde miejsce w Polsce.