Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Intratny i niedrogi nośnik reklamy– ekotorby

Pragnąc zaistnieć w świadomości konsumentów, każda firma, prędzej czy później, musi sięgnąć po różnego rodzaju rozwiązania marketingowe. Nośnikiem reklamowym może być niemal wszystko, potrzebna jest tylko kreatywność i ciekawa koncepcja na temat tego, jakim materiałem się posłużyć i w jaki sposób dotrzeć z komunikatem do możliwie szerokiego grona odbiorców. Wiele światowej sławy firm świadomość swojej marki buduje, wykorzystując różne kanały dotarcia do grupy potencjalnych klientów. W jaki jednak nośnik reklamowy zainwestować, by okazał się perspektywicznym i w czasach olbrzymiej konkurencji pozwolił wyróżnić się z tłumu? Firma AllBag podsuwa rozwiązanie. Stosunkowo tanim i niezwykle skutecznym narzędziem reklamy są torby na zakupy.

Ekologiczny Kraków

Torba nie jest niepotrzebną ulotką, czy gazetką reklamową, która zaraz po przeczytaniu trafia do kosza. To przedmiot codziennego użytku i właśnie ta częstotliwość kontaktu odbiorcy z komunikatem reklamowym umieszczonym na torbie sprzyja zapamiętaniu firmy. Poza tym papierowa lub materiałowa torba to świetna alternatywa dla foliówki. Po pierwsze, dlatego, że wyśmienicie wpisuje się w ekologiczny trend, który ogarnął wiele miast Polski – zwłaszcza Kraków. Po drugie, dlatego, że według własnego uznania można na niej umieścić logo, zdjęcie czy dowolną grafikę. Torba z nadrukiem sprawdza się zatem na wielu polach, służy za element budowania wizerunku marki, jako sposób na podkreślenie własnego stylu, wreszcie jako ładne opakowanie dla prezentu.

Papierowe, materiałowe – szeroki wybór!

Odpowiadając na potrzeby ekologii, realizujemy jednocześnie strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Osoby zainteresowane wykorzystaniem toreb jako formy reklamy, znajdą w naszej ofercie ekologiczne torby papierowe i materiałowe w różnych rozmiarach i gamie kolorystycznej.

Na zakupowe szaleństwa polecamy torby z polipropylenu. Materiał, z którego są uszyte wykonany został w 100% recyklingu puszek aluminiowych i bawełny. Wiele sieci handlowych umożliwia swoim klientom zakup tego typu toreb. Są one lekkie, pojemne i wytrzymałe dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku. Poza tym, modele z nadrukiem nie tracą na jakości nawet po praniu i nie wymagają prasowania.

Z toreb papierowych najczęściej korzystają wystawcy targowi i sieci sklepów odzieżowych. Wbrew pozorom są one wytrzymałe i świetnie nadają się do przenoszenia folderów reklamowych lub odzieży. Poza tym, torba z ładnym nadrukiem to świetne opakowanie dla prezentu. Nie każdy potrafi zawinąć upominek w papier, tak by wyglądał estetycznie. Torebka papierowa rozwiązuje ten problem.

Różne rozmiary toreb i możliwości wykonania nadruku dowolną techniką, pozostawiają szerokie pole dla wyobraźni. W zależności od wybranej metody: sitodruk, flexodruk, offset czy druk cyfrowy, powierzchnia reklamowa torby może zostać zadrukowana w całości lub tylko w wybranym miejscu. Zazwyczaj klient ma swoją wizję reklamy idealnej. Wie, że w trosce o swój dobry wizerunek, powinien postawić na interesujący design. Nie zawsze jednak potrafi wskazać, w jaki sposób ten ideał osiągnąć. Torba z nadrukiem słabej jakości na pewno nie wpłynie na pozytywne postrzeganie firmy. Dlatego klienci mogą liczyć na pomoc naszych grafików w kwestii doboru wielkości, rodzaju torby i sposobu nadruku. Dołożymy wszelkich starań, by całość była adekwatna z profilem działalności firmy klienta i charakteru kampanii reklamowej, którą postanowił przeprowadzić wybierając nasze papierowe, materiałowe i w pełni ekologiczne torby z nadrukiem idealne na zakupy i nie tylko.