Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Ekologia w codziennym życiu

Ekologia to nie tylko modne słowo, to styl życia. Na całym świecie powstają farmy wiatrowe, kolektory słoneczne i nowoczesne oczyszczalnie ścieków. Na międzynarodowych forach toczą się dyskusje na temat wpływu uprzemysłowienia na środowisko, a firmy dostosowują swoje modele biznesowe do panujących realiów i wdrażają strategie społecznej odpowiedzialności biznesu. To ekologia praktykowana na dużą skalę – a jak wygląda codzienność? Również polskie społeczeństwo dojrzało do tego, by w codziennym życiu reprezentować postawy proekologiczne. Widać to na ulicach naszych miast. Weźmy pod uwagę chociażby Lublin. Niezależnie od tego, gdzie się udamy, ludzie chodzą na zakupy z materiałowymi torbami, które dawno stały się synonimem troski o środowisko.

Bardzo nas cieszy wzrastająca świadomość Polaków w tym zakresie. Jesteśmy przekonani, iż AllBag ma w tym swój mały udział. Od lat wpływamy na zwyczaje zakupowe Polaków produkując torby materiałowe i papierowe idealne nie tylko na zakupy.

Zakupowe torby ekologiczne – zalety

Nie ulega wątpliwości, że torby ekologiczne dyskwalifikują foliówki pod względem bezpieczeństwa dla środowiska. Jest jednak jeszcze kilka innych istotnych kwestii, dlatego wyliczając zalety toreb ekologicznych AllBag warto wspomnieć, że:

·         to produkty w 100% ekologiczne. Potwierdzają to atesty toreb papierowych, certyfikaty toreb materiałowych takie, jak: OEKO-TEX i TUV – Rheinland oraz fakt, iż wiele modeli toreb polipropylenowych wykonywanych jest z puszek aluminiowych otrzymanych drogą recyklingu.

·         są przyjazne dla środowiska, po pierwsze ze względu na to, że wiele z nich produkowanych jest z surowców wtórnych, po drugie, znacznie szybciej ulegają rozkładowi w porównaniu z foliówkami, które potrzebują na to niemal 300 lat.

·         w przeciwieństwie do foliówki, torba papierowa, a materiałowa już w szczególności, jest znacznie bardziej wytrzymała, przez co nadaje się do wielokrotnego użytku.

·         atesty odnośnie bezpieczeństwa związanego z żywnością potwierdzają, iż można w nich przechowywać produkty spożywcze. W związku z tym, nasze torby stale znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, używane są w piekarniach i sklepach.

·         są uniwersalne. Podczas, gdy torba papierowa może stanowić piękne opakowanie dla prezentu, torba materiałowa nadaje się na zakupy, do noszenia książek, czy materiałów reklamowych.

·         występują w bogatej gamie kolorystycznej, w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu każdy znajdzie taką, która zmieści odpowiednią ilość rzeczy.

·         występują w wielu rozmaitych wariantach, z nadrukiem lub bez. Możliwość wykonania nadruku sprawia, że ze zwykłego materiałowego czy papierowego opakowania stają się estetycznym gadżetem. Spośród rożnych metod druku, klient może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada.

·         duży potencjał widzi w nich branża reklamowa. Zarówno torby papierowe, jak i materiałowe to idealna baza na komunikat reklamowy firmy. Można na nich umieścić logo lub nazwę firmy i w ten sposób budować świadomość marki.

·         są wygodne w użytkowaniu, można je nosić w ręce lub na ramieniu. Poza tym ozdobione nadrukiem po prostu ładnie się prezentują.

Ekologiczny Lublin

Nikogo chyba już nie trzeba specjalnie przekonywać jak liczne zalety i zastosowanie mają ekologiczne torby. Mamy nadzieję, że skoro raz zagościły na ulicach Lublina, to już z nich nie znikną. AllBag, jako producent tego typu toreb nadal będzie wspierać ten ekologiczny trend poprzez udoskonalanie swojej oferty i poszerzanie możliwości wyboru modeli, kolorów i propozycji nadruku na swoich torbach.