Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

W walce o lepsze jutro dla nas wszystkich

Śląsk to jeden z najbardziej zanieczyszczonych regionów kraju, który na skutek eksploatacji kopalń i rozwoju przemysłu hutniczego czy maszynowego przez dziesięciolecia był narażony na stałe niszczenie środowiska naturalnego. Obecnie, kiedy uświadomiono sobie poniesione straty, często już niemożliwe do odwrócenia, nie tylko zaczęto wprowadzać bardziej restrykcyjne przepisy z zakresie ochrony zasobów naturalnych, ale też dzięki zmianie ludzkiego nastawienia pojawiła się nowa moda na ekologiczne życie. Sortowanie śmieci i recykling to jeden z elementów tego procesu. Drugim jest usuwanie z codzienności produktów, które przyczyniają się do zaśmiecania i nie ulegają biodegradacji. Dotyczy to zwłaszcza wyrobów z folii rozkładających się w naturalnym środowisku niekiedy nawet przez stulecia.

Torby papierowe - alternatywa dla foliówek

Foliowe opakowania towarzyszą człowiekowi od dziesięcioleci i chociaż przez wiele lat uważane były za rewolucyjny wynalazek, dziś wszyscy mają świadomość, że zatruwają środowisko głównie przez brak zdolności do biodegradacji. Firma AllBag zaproponowała w ich miejsce zupełnie nowe rozwiązanie, jakim są torby papierowe i materiałowe, a także produkty laminowane. Wszystkie trzy rodzaje mogą z powodzeniem zastąpić stosowane dotychczas foliówki, a ich rozmaitość pod względem formy, kolorystyki czy wielkości pozwala na dopasowanie oferty do każdego rodzaju placówki, asortymentu czy grupy klientów. W sklepach spożywczych wielkopowierzchniowych na terenie Śląska najpopularniejsza jest torba papierowa, której zaletą bywa niska cena przy jednoczesnej sporej nośności, a odpowiedni produkt dobrany pod względem wielkości pozwala zarówno na zapakowanie dużego pudła z zabawkami, jak i srebrnego łańcuszka kupowanego w prezencie, a przy okazji jest ekologiczny. Torby z papieru mogą mieć różne kolory, kształty, być wyposażone w płaski lub skręcanych uchwyt albo tego uchwytu pozbawione w ogóle. Dla osób preferujących trwalsze, wielorazowe rozwiązania ciekawym wyjściem może być też produkowana przez AllBag torba materiałowa, a dla sklepów sprzedających cięższe produkty, marketów budowlano-remontowych czy dużych hipermarketów firma przygotowaliśmy torby laminowane oraz tkane z polipropylenu.

Korzyści dla firm

Zamiana klasycznych foliowych reklamówek na torby z papieru czy tkaniny nie oznacza, że firmy stracą tym samym tani i wygodny nośnik reklamowy. Każda z produkowanych przez AllBag toreb jest idealnym tłem dla nadruków, które można zamówić przy zakupie odpowiedniej ilości produktu. Tego typu pomysły na reklamę mogą być realizowane nawet od 100 sztuk produktu. Tym samym firma może zamówić partię papierowych torebek i pakować do nich komplet materiałów promocyjnych albo sprzedawany produkt. Torby z nadrukiem to ciekawe rozwiązanie przy sprzedaży alkoholu, słodyczy czy różnego typu markowej odzieży. Jako tło reklamowe sprawdzają się także wykonane z bawełny torby zakupowe, na których metodą sitodruku można nanieść logo firmy lub promujący napis. Na terenie Śląska, szczególnie w miastach takich jak Katowice, istnieje wiele różnych firm, które zamawiając papierowe opakowania, mogą wykorzystać tę metodę do wypromowania swoich usług czy wyrobów, a przy okazji wykazać się modnym ekologicznym stosunkiem do środowiska naturalnego. Jest to obecnie dobrze odbierane i z pewnością będzie atutem dla takiej firmy. Wykorzystywana do promocji firmy papierowa czy materiałowa torba reklamowa jest tania, wygodna i z pewnością zostanie wykorzystana przez jej użytkownika wielokrotnie także w środowisku, traktowana, jako opakowanie prezentu, czy podczas wyjścia na zakupy. Tym samym pełni ona funkcję mobilnego nośnika informacji reklamowej docierającego do znacznie większej grupy klientów niż tradycyjne plakaty.