Zostaw nam wiadomość.

Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Ekologicznie wyprodukowane torebki

Kondycja środowiska naturalnego od początku powstania firmy Allbag była nadrzędną rzeczą. Dlatego właśnie główny składnik naszych produktów pochodzi z recyklingu. Sama firma mieści się w malowniczej miejscowości Świnna Poręba w Tatrach, skąd wysyłane są ekologiczne torby i torebki reklamowe w różne strony kraju i świata.

Torby wielokrotnego użytku z ekologicznej produkcji

Allbag to producent torebek papierowych i bawełnianych, których główny składnik, to efekt procesu recyklingowego. Aby żyć w zgodzie z naturą to myśl, która przyświeca naszej firmie od początku jej działalności. Stąd właśnie propozycja bardzo ekologicznych rozwiązań, które sprawdzają się w codziennym użytku, jak i na wyjątkowe okazje. Produkowane przez nas torby bawełniane i papierowe oprócz wielokrotnego użytku wyróżniają się tym, że mogą mieć również różne zastosowanie. Wszystkie typy produkowanych przez nas toreb są bardzo wytrzymałe, a przy tym niedrogie. W ofercie firmy znajdują się więc m.in. torebki papierowe, które wytwarzane są w wersji z uchwytem lub bez. Wybór zależy od tego, jakie mają mieć przeznaczenie, czyli jakiego rodzaju towar będzie w nich umieszczany. Materiał ten idealnie nadaje się do tego, aby zamieścić na nim dowolny nadruk reklamowy.

Torby laminowane są wersją bardzo ekskluzywną i mogą okazać się bardzo reprezentacyjnym materiałem promocyjnym dla nie jednej firmy. Dodatkowo wzmacniane, potrafią unieść cięższe przedmioty, a tym są odporne na wilgoć. W celach marketingowych można na nich również nanieść hasło reklamowe albo logo.

Torebki bawełniane są z kolei produktem bardziej szlachetnym – klient ma do wyboru opakowania, które wytwarzane są z bawełny polskiej lub indyjskiej. Są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż ich wielką zaletą jest to, że można je wielokrotnie prać. Tym samym mogą być używane bardzo długo, w przeciwieństwie do toreb plastikowych. Korzystanie z tego typu produktów to bardzo ekologiczna i czysta kalkulacja – w tym czasie zużylibyśmy zapewne wiele foliówek jednorazowego użytku, które przez dziesiątki lat będą zalegać najpierw na śmietnikach i wysypiskach, a potem na łonie natury. Innym przykładem torby materiałowej, równie praktycznej, są torebki z polipropylenu, które powstają na bazie puszek aluminiowych z recyklingu.

Biorąc pod uwagę różne budżety naszych klientów istnieje możliwość indywidualnego negocjowania cen w przypadku hurtowych zamówień.