Zostaw nam wiadomość.

Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

33 873 22 79

Ekologicznie wyprodukowane torebki

Kondycja środowiska naturalnego od początku powstania firmy Allbag była nadrzędną rzeczą. Dlatego właśnie główny składnik naszych produktów pochodzi z recyklingu. Sama firma mieści się w malowniczej miejscowości Świnna Poręba w Tatrach, skąd wysyłane są ekologiczne torby i torebki reklamowe w różne strony kraju i świata.

Torby wielokrotnego użytku z ekologicznej produkcji

Allbag to producent torebek papierowych i bawełnianych, których główny składnik, to efekt procesu recyklingowego. Aby żyć w zgodzie z naturą to myśl, która przyświeca naszej firmie od początku jej działalności. Stąd właśnie propozycja bardzo ekologicznych rozwiązań, które sprawdzają się w codziennym użytku, jak i na wyjątkowe okazje. Produkowane przez nas torby bawełniane i papierowe oprócz wielokrotnego użytku wyróżniają się tym, że mogą mieć również różne zastosowanie. Wszystkie typy produkowanych przez nas toreb są bardzo wytrzymałe, a przy tym niedrogie. W ofercie firmy znajdują się więc m.in. torebki papierowe, które wytwarzane są w wersji z uchwytem lub bez. Wybór zależy od tego, jakie mają mieć przeznaczenie, czyli jakiego rodzaju towar będzie w nich umieszczany. Materiał ten idealnie nadaje się do tego, aby zamieścić na nim dowolny nadruk reklamowy.

Torby laminowane są wersją bardzo ekskluzywną i mogą okazać się bardzo reprezentacyjnym materiałem promocyjnym dla nie jednej firmy. Dodatkowo wzmacniane, potrafią unieść cięższe przedmioty, a tym są odporne na wilgoć. W celach marketingowych można na nich również nanieść hasło reklamowe albo logo.

Torebki bawełniane są z kolei produktem bardziej szlachetnym – klient ma do wyboru opakowania, które wytwarzane są z bawełny polskiej lub indyjskiej. Są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż ich wielką zaletą jest to, że można je wielokrotnie prać. Tym samym mogą być używane bardzo długo, w przeciwieństwie do toreb plastikowych. Korzystanie z tego typu produktów to bardzo ekologiczna i czysta kalkulacja – w tym czasie zużylibyśmy zapewne wiele foliówek jednorazowego użytku, które przez dziesiątki lat będą zalegać najpierw na śmietnikach i wysypiskach, a potem na łonie natury. Innym przykładem torby materiałowej, równie praktycznej, są torebki z polipropylenu, które powstają na bazie puszek aluminiowych z recyklingu.

Biorąc pod uwagę różne budżety naszych klientów istnieje możliwość indywidualnego negocjowania cen w przypadku hurtowych zamówień.