Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Atrakcyjna oferta dla firm

Każda z firm będąca dystrybutorem różnego rodzaju produktów, prędzej czy później, staje przed problemem wyboru opakowań dla swoich towarów. Bardzo często wybór pada na zwykłe, plastikowe i jednorazowe torby. Ta najprostsza droga jest katastrofalna dla kondycji naszego środowiska naturalnego, a to dlatego że kłopotliwy plastik zalega na wysypiskach, jego rozkład liczony jest przez kilka setek lat.

Chcąc być w zgodzie z naturą, chcąc być innowacyjnym i modnym przedsiębiorstwem, warto stawiać na rozwiązania ekologiczne. Opakowania produktów mogą być wolne od plastikowych jednorazówek, a ich miejsce może z całym powodzeniem zająć produkt ekologiczny – torby papierowe, torby materiałowe lub opakowania z juty.

Jak kupować torby papierowe tanio? Zdecydować się na hurt!

Bardzo ciekawe rozwiązania proponuje przedsiębiorcom producent toreb i opakowań ekologicznych AllBag ze Świnnej Poręby. Torby papierowe bez uchwytów oraz z uchwytami, opakowania laminowane, a także z materiału typu bawełna lub polipropylen. Każde z tych opakowań może stanowić atrakcyjny produkt marketingowy. Torba oprócz oczywistej funkcjonalności dla użytkownika końcowego ma także olbrzymi walor dla firmy, która dostarcza swoim klientom towary w opakowaniach. Chodzi tu oczywiście o miejsce reklamowe, bowiem zewnętrzna strona opakowania to idealny nośnik treści reklamowych. Na torbie można nadrukować logo, adres przedsiębiorstwa, ofertę, hasła reklamowe itd. Dzięki takiemu zabiegowi jeden klient rozprzestrzenia reklamę, pokazując ją innym potencjalnym odbiorcom.

Przedsiębiorcy mają do wyboru wiele ciekawych produktów pochodzących z linii AllBag, a duże zamówienia hurtowe to gwarancja preferencyjnej ceny. Jeśli interesują Państwa opakowania wykorzystujące technikę sitodruku, to minimalne zamówienie wynosi 100 sztuk opakowań. Jak na warunki hurtowe, ilość ta jest bardzo niewielka, dlatego wielu przedsiębiorców nie musi inwestować jednorazowo dużych sum, by nabyć opakowania do swoich produktów.

Warto także zdecydować się na bardzo wyszukaną metodę nadruku, która wiąże się z technologią flexodruku. Tak zwany druk wypukły zapewnia opakowaniom bardzo estetyczny wygląd i dodaje prestiżu, dlatego też, dbając o wizerunek przedsiębiorstwa wielu klientów zamawia nadruki typu flex. W tym przypadku minimalne zamówienie to 3000 sztuk.

Klientów hurtowych na pewno zainteresuje także nanoszenie nadruku na opakowania za pomocą offsetu zwojowego. W tym przypadku minimalna zamówienia ilość to 100 sztuk. Wszystkie metody proponowane przez AllBag to sprawdzone technologie przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dzięki takiemu postępowaniu każdy nadruk niezależnie od materiału, na który składa się nośnik, jest bardzo trwały i dobrze widoczny. Nadruk nie ulega szybkiemu starciu, odporny jest na wilgoć i inne nieprzychylne czynniki.

AllBag prowadzi dział sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, dlatego też klienci korzystający z informacji kontaktowych zawartych na naszej stronie internetowej mogą bezpośrednio porozumieć się z pracownikiem, który jest specjalistą prowadzącym odpowiedni dział tematyczny.

Pamiętajmy, iż im większe zamówienie tym cena jednostkowa może być mniejsza. Przedsiębiorstwo AllBag podąża za potrzebami klientów, dostarczając im produkty dedykowane, odpowiadające w stu procentach ich zapotrzebowaniom. Przedsiębiorstwo zachęca do wprowadzania na polski rynek nawyków ekologicznych. Warto przekonywać klientów indywidualnych, by unikali rozwiązań nieekologicznych, czyli takich które opierają się na jednorazówkach szkodzących środowisku. Warto namówić ludzi, by używali toreb wielokrotnego użytku, dzięki temu nasze środowisko naturalne znajdzie się w dużo lepszej kondycji.