Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Funkcjonalne rozwiązania dla Twojego biznesu

W dzisiejszych czasach największym powodzeniem cieszą się rozwiązania, które są nie tylko ekologiczne, ale i funkcjonalne. Zdaje sobie z tego sprawę przedsiębiorstwo AllBag, które jest producentem opakowań ekologicznych. Oferta dotyczy toreb papierowych, laminowanych, materiałowych, na przykład bawełnianych bądź z polipropylenu. Ciekawostkę stanowi oferta dotycząca produkcji torebek reklamowych lub zakupowych z juty, czyli z gałęzi bardzo mocnej i wytrzymałej rośliny.

Ekologiczne torby z nadrukiem – tani sposób na skuteczną reklamę

Bardzo istotna grupa produktowa to oczywiście bawełniane torebki z nadrukiem logo oraz ciekawymi hasłami marketingowymi. AllBag oferuje torby materiałowe z bawełny polskiej, a także z bawełny indyjskiej. Produkt jest wdzięcznym nośnikiem nadruku, który może nam służyć wielokrotnie. Torby bawełniane są bardzo wytrzymałe, można w nich umieszczać cięższe elementy. Po kilku wizytach w markecie naszą torbę ekologiczną warto wyprać. Można to zrobić poprzez wrzucenie do pralki lub do miski z ciepłą wodą. Wszelkie zabrudzenia schodzą w łatwy sposób, a druk zostaje nienaruszony. Bawełniane torebki z nadrukiem logo dystrybuowane są przez producenta w kilku standardowych rozmiarach. Klient wybiera kolor opakowania oraz dostarcza projekt nadruku. Ilość zamówienia ustala się indywidualnie.

Przedsiębiorstwo AllBag w ofercie toreb materiałowych, oprócz bawełnianych dostarcza swoim klientom także opakowania z materiału o nazwie polipropylen. Produkt pochodzący z recyclingu można bez problemu zadrukowywać, na przykład znakami graficznymi.

Przeszukując ofertę producenta ekologicznych opakowań, nie sposób nie natrafić na bardzo efektowne torby papierowe z nadrukiem logo. Papier wykorzystywany do produkcji toreb jest bardzo wytrzymały. Klienci mają możliwość wyboru opcji związanych z uchwytem. Skręcane rączki lub płaskie uchwyty domyślnie barwione są na taki sam kolor jak główna część opakowania.

Torby papierowe lub torebki z nadrukiem logo łączą przyjemne z pożytecznym. Mogą być użytkowane wielokrotnie, są odporne na warunki atmosferyczne, a nadruk nie brudzi rzeczy, z którymi ma styczność. Firmy, które rozprowadzają swoje produkty w torbach ekologicznych przyczyniają się do propagowania postaw związanych z dbałością o środowisko naturalne. Torby papierowe z nadrukiem można zamówić w najróżniejszych rozmiarach. Warto zastanowić się nad zamówieniem produktu dedykowanego, takiego, które idealnie wkomponuje się w potrzeby odbiorcy.

Warto wiedzieć, iż inwestycja w papierowe opakowania z nadrukiem logo to niewielki koszt. Osoby posiadające takie opakowania będą mimowolnie propagowały informacje płynące z nadruku. Wręczenie kupującemu jednego opakowania to możliwość otworzenia sobie drzwi na wielu nowych potencjalnych klientów.

Według specjalistów od reklamy i marketingu, propagowanie logo przedsiębiorstwa to oswajanie potencjalnego klienta z daną marką, produktem. Odbiorcy wybierają produkty tych firm, które znają, dlatego też zamawianie toreb bawełnianych lub papierowych torebek z nadrukiem logo to doskonały sposób do zdobycia stałych klientów.

AllBag prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Zapoznając się z ofertą, przekonamy się jak dobrym pomysłem jest zamówienie opakowań z nadrukiem logo.