Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Ekologiczne rozwiązania marketingowe

Stawiając na nowoczesne i modne rozwiązania, nie sposób zapomnieć o ekologicznych trendach. Firmy budując z mozołem swoje dobre imię, muszą stawiać na ciekawe, popierane społecznie trendy. Co myślą potencjalni klienci na temat firm, które oferują swoje produkty opakowane w ekologiczne torby papierowe? Z całą pewnością są to tylko i wyłącznie pozytywne skojarzenia. Nowoczesna, dobrze prosperująca firma stawia na nieco droższe rozwiązania ale z pewnością nie idzie na skróty. Co należy przez to rozumieć? Mniej więcej tyle, iż przysłowiowe pójście na łatwiznę dotyczy zaopatrzenia klienta w zwykły woreczek foliowy, który po jednym użyciu trafi na śmietnik, w bezpośrednie towarzystwo innych podobnych tworzyw, nie ulegają procesowi rozkładu przez setki lat.

Torby papierowe to co innego, to świadome podejście do problemu ochrony środowiska na naszej pięknej planecie. Warto także wiedzieć, iż opakowania proponowane przez producenta AllBag to nie tylko czysta ekologia pochodząca między innymi z recyclingu, ale także bardzo dobry wizerunek oraz trwały produkt.

Wielu przedsiębiorców zaczęło zdawać sobie sprawę, iż wyposażenie klienta w modne, ekologiczne opakowanie, to przekazanie darmowej reklamy innym potencjalnym klientom. Wiele zależy od tego, jak zagospodarowana jest przestrzeń reklamowa na materiałowej lub papierowej torbie.

H2: Dlaczego warto postawić na papierowe torby reklamowe?

Reklama na estetycznej torbie papierowej to bardzo trafiony pomysł, powierzchnia zwykle pozwala na umieszczenie dużego, wyraźnego wzoru graficznego. Decydując się na torby z nadrukami, można wybrać każdy możliwy kolor lub kombinację wielu barw.

Klienci wybierający ofertę przedsiębiorstwa AllBag będącego producentem opakowań papierowych, materiałowych oraz innych ekologicznych, stawiają na nowoczesność. Zamawiający mogą mieć pewność, iż torba papierowa to produkt wielokrotnego użytku. Rączki (uchwyty) toreb są specjalnie wzmacniane, tak samo jak część dolna produktu. Dzięki temu do opakowania można wkładać cięższe przedmioty, a papierowa torba nie rozerwie się. Warto zwrócić także uwagę na papierowe torby laminowane. Tego rodzaju opakowanie jest tak samo wytrzymałe jak torba bawełniana. Laminat na papierze gwarantuje, iż podczas przenoszenia torby podczas wilgotnej pogody, opakowanie zatrzyma swój nieskazitelny wygląd.

Wybierając torby papierowe AllBag, można liczyć na możliwość zamówienia produktu całkowicie dopasowanego do potrzeb klienta, a to oznacza, iż istnieje możliwość wykonania produktu dedykowanego, o parametrach ściśle odpowiadających zamawiającemu. Oferta standardowa także zawiera wiele ciekawych opcji, z których warto skorzystać.

Torby papierowe idealnie nadają się do pakowania prezentów oraz gadżetów reklamowych. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej sklepów prezentujących przeróżne branże. Pakowanie w papierowe torby z recyclingu to nie tylko dbałość o środowisko, ale także i moda, wyraz tego, iż przedsiębiorca podąża z duchem czasu, rozumie, iż plastikowe worki jednorazowe przyczyniają się do degradacji środowiska naturalnego.

Oprócz toreb papierowych, Allbag proponuje swoim odbiorcom opakowania z juty, materiału typu bawełna indyjska lub polska. Produkty te pochodzą z surowców odnawialnych, sprzyjających środowisku. Przeglądając ofertę na naszej stronie internetowej, można bez problemu znaleźć produkty korespondujące z potrzebami wielu firm.