Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

NIE reklamówkom foliowym

Troska o środowisko naturalne w dzisiejszych czasach staje się niewątpliwym priorytetem. Ze sklepów sukcesywnie wycofuje się foliowe reklamówki, które są zastępowane przez przyjazne środowisku torby papierowe. Produkty te wytwarzane są z naturalnych materiałów, są ekologiczne, wytrzymałe i doskonale nadają się jako torby zakupowe.

H2: Torba papierowa – reklamowy trend

Papierowe torby to również doskonały element reklamy i marketingu firmy. Papierowa torba reklamowa z nadrukiem w postaci logo własnej działalności sprawi, że będzie miało okazję dostrzec je tysiące osób. Coraz więcej marketingowców decyduje się na umieszczanie reklamy właśnie na ekologicznych, papierowych torbach. Świadczy to nie tylko o profesjonalizmie firmy, ale również o jej społecznej odpowiedzialności. Tego rodzaju chwyt reklamowy na pewno korzystnie przełoży się na zwiększenie popularności naszej firmy.

Oferta sklepu internetowego AllBag, dostępnego za stroną internetową www.eko-eu.pl, obejmuje różnego rodzaju torby papierowe. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i posiadają bardzo poręczne i wytrzymałe uchwyty. Torby doskonale nadają się do przenoszenia zakupów oraz jako element skutecznej i mobilnej reklamy firmy. Sklep AllBag prowadzi dystrybucję swoich produktów na terenie całego kraju i realizuje zamówienia hurtowe.

Torby papierowe posiadają bardzo wiele zalet. Fakt, że ich produkcja wykonywana jest przy użyciu materiałów naturalnego pochodzenia powoduje, że są one całkowicie przyjazne dla środowiska naturalnego i bardzo szybko ulegają rozkładowi. Torby te produkowane są w jedenastu różnych kolorach, dzięki czemu każdy klient ma szansę wybrać torbę, która najlepiej sprosta jego oczekiwaniom. Istnieje możliwość wykonania toreb z nadrukiem, które stanowią doskonałą reklamę firmy i urozmaicają wygląd produktu. Minimalne zamówienie toreb z nadrukiem wynosi 100 sztuk.

Czy do miast propagujących ekologię dołączy Radom?

Radom to miasto, w którym sukcesywnie funkcjonuje ogromna ilość sklepów. Udając się na zakupy, z powodzeniem możemy zastąpić tradycyjne reklamówki torbami papierowymi. W żadnym wypadku nie ustępują one tym produktom i są przy tym znacznie bezpieczniejsze dla środowiska. Ekologiczna torba papierowa to również doskonała alternatywa dla produktów takich jak torby materiałowe.

Troska o środowisko to niewątpliwie bardzo ważna działalność, która może wyróżnić nas na tle innych firm i poświadczyć nasz profesjonalizm i pełną odpowiedzialność za podejmowane działania. Dając dobry przykład, możemy przyczynić się do tego, że inni przedsiębiorcy również pójdą naszym śladem. Dzięki niewielkiemu nakładowi finansowemu, zainwestowanemu w tego rodzaju produkty, możemy podwyższyć prestiż własnej firmy i pozytywnie wpłynąć na jej promocję. To z kolei przełoży się na renomę, wzrost przychodów i pozyskanie większej liczby klientów. Torba materiałowa lub papierowa to produkt w stu procentach ekologiczny. Jeśli torby zakupowe, to tylko produkty ze sklepu internetowego AllBag.

Foliowe reklamówki poza tym, że nie wyglądają zbyt estetycznie, mają bardzo zły wpływ na środowisko. Po wyrzuceniu taka reklamówka rozkłada się latami i emituje do środowiska wiele szkodliwych, toksycznych związków. Sytuacja nie prezentuje się lepiej również w procesie spalania, ponieważ emitowany dym również zawiera wiele toksyn i szkodzi środowisku naturalnemu. Tak prosta czynność, jak zakup toreb papierowych nie wymaga od nas wiele wysiłku, a może przyczynić się do czystszego świata.