Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Allbag – dystrybutor ekotoreb

Jeżeli poszukujesz bogatej oferty toreb, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego AllBag, który od lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości takich produktów na terenie Torunia. Bogata oferta obejmuje m.in. torby laminowane o różnej kolorystyce i rozmiarach z możliwością umieszczenia na nich oryginalnych nadruków, które wyróżnią cię spośród tłumu. Warto zapoznać się z całą ofertą i wejść na naszą stronę internetową, żeby poznać wszystkie szczegóły i ostatecznie zdecydować się na współpracę.

Torby laminowane od lat znane są jako ekskluzywne, bardzo eleganckie produkty, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych foliowych reklamówek, które nie tylko nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, ale również nie są przyjazne dla środowiska naturalnego. Torba laminowana wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie niż tradycyjna torba papierowa (a nawet, zdaniem niektórych, lepiej niż torba materiałowa) i co najważniejsze – jest ekologiczna, dlatego nie szkodzi środowisku naturalnemu.

Torba papierowa –ekologiczny produkt „must have”

Zastanawiając się nad tym, co da nam zakup toreb laminowanych na specjalne zamówienie, należałoby rozważyć kilka podstawowych kwestii. Po pierwsze, posiadając w asortymencie swojej działalności oryginalne laminowane torby reklamowe, znacznie zwiększamy prestiż własnej firmy i pokazujemy, że troska o klienta stanowi dla nas priorytet. Tworząc torby z nadrukiem, na którym umieszczamy logo swojej firmy, wprowadzamy doskonały element marketingowy i promocyjny. Taki ekologiczny produkt reklamowy to bardzo popularna forma reklamy mobilnej, bardzo zresztą skutecznej. Dlatego na jej stosowanie decyduje się coraz większa liczba osób, które dążą do pozyskania większej liczby klientów.

Torby laminowane dostępne w ofercie sklepu AllBag wykonywane są w formie matowej i błyszczącej, a wybór uzależniony jest tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań klienta. Laminat błyszczący na pewno wyróżni nas z tłumu, pozwoli się zauważyć, będzie bardzo elegancki i efektowny. Laminat matowy prezentuje naturalność i doskonale się nosi. Wszystkie proponowane przez firmę zamówienia wykonywane są z największą starannością i dbałością o szczegóły. Każdy klient ma możliwość samodzielnego zaprojektowania torby, co daje mu pewność, że otrzymany produkt będzie jedyny w swoim rodzaju.

Nadruki na torbach wykonywane są metodą offsetową. Końcowy efekt jest naprawdę godny uwagi i bardzo atrakcyjny zarówno pod kątem wizualnym, estetycznym, jak i jakościowym. Minimalne zamówienie toreb z nadrukiem wykonywane jest już od zamówienia 100 sztuk toreb! Warto mieć na uwadze fakt, że torby materiałowe, czy standardowe tory papierowe nie prezentują się, aż tak efektownie.

Wysoka jakość papieru, z którego firma AllBag wykonuje swoje produkty sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe i właściwie niczym nie ustępują torbom materiałowym. Istnieje możliwość wykonania toreb w trzech różnych formatach i czterech kolorach, co daje klientom spore pole do popisu i uruchomienia własnej wyobraźni. Istnieje możliwość kupna jednolitej torby, pozbawionej jakichkolwiek nadruków. To, jak będzie wyglądał gotowy produkt, zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań każdego klienta.

Zaintryguj cały Toruń

Toruń to bardzo piękne miasto, o wieloletnich tradycjach, które cały czas intensywnie się rozwija. Torby laminowane to bardzo dobry produkt dla firm, które troszczą się o swój wizerunek i pozycję marki na rynku. Te ekologiczne produkty stanowią doskonały gadżet na różnego rodzaju targi branżowe, jak również opakowanie na prezent dla bliskiej osoby. Zakupowe torby laminowane to również bardzo ciekawy dodatek dla produktów oferowanych przez firmę. Laminowana torba na zakupy będzie bardzo poręczna i wyróżni nasz produkt z tłumu.