Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Żegnaj, folio!

Ze sklepów systematycznie znikają tradycyjne, szkodzące środowisku naturalnemu opakowania, a więc również szkodliwe, foliowe reklamówki. Z powodzeniem zastępują je ekologiczne torby papierowe czy materiałowe. Powstałe z recyklingu lub wyprodukowane z prawdziwej bawełny, są produktami w stu procentach ekologicznymi.

Torby ekologiczne podbijają Szczecin

Szczecin to miasto, które dzień i noc tętni życiem, a funkcjonujące tam firmy muszą bardzo starać się o pozyskanie nowego klienta. Poszukując wysokiej jakości toreb materiałowych, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy AllBag. Dystrybucja, sprzedaż oraz produkcja wysokiej jakości toreb materiałowych to domena sklepu AllBag, którego bogatą ofertę możemy znaleźć na naszej stronie internetowej. Asortyment sklepu obejmuje wysokiej jakości ekologiczne torby materiałowe – wykonane z najwyższą precyzją i zapewniające komfortowe użytkowanie nawet przez bardzo długi okres czasu. W asortymencie sklepu dostępne są przede wszystkim torby polipropylenowe tkane i nietkane, a także polskie i indyjskie torby bawełniane. Można zakupić również torby niestandardowe, produkowane na indywidualne zamówienie.

Torba materiałowa z recyklingu

Torby polipropylenowe to doskonała alternatywa dla toreb bawełnianych i tkanych. Materiał z którego są zrobione pochodzi z recyklingu, a więc jest w stu procentach ekologiczny. Zdaniem niektórych, tworzywo to jest nieco gorszej jakości od bawełny, jednak dzięki temu produkty polipropylenowe są tańsze. Na pewno nie można ująć im doskonałej wytrzymałości, która sprawia, że mogą być użytkowane przez lata. Bez obaw możemy je uprać w pralce i nie przejmować się, czy przypadkiem torba nie ulegnie zniszczeniu. Bogata paleta barw to niewątpliwy atut tych toreb, który sprawia, że klient może zakupić produkt w stu procentach zgodny z jego oczekiwaniami.

Na sporą uwagę klienta sklepu AllBag zasługują polipropylenowe torby tkane. Produkty te wykonane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Każdy klient ma możliwość samodzielnego zaprojektowania wyglądu torby, dzięki czemu otrzyma w stu procentach unikalny produkt. Tak zaprojektowana torba reklamowa z nadrukiem to doskonały element promocyjny firmy.

Bardzo wysoką jakością, połączoną z wyjątkową wytrzymałością cechują się oferowane torby bawełniane. Torba bawełniana jest ekologiczna, przyjazna dla środowiska naturalnego i przeznaczona do wielokrotnego użytku. Dostępność wielu różnych rozmiarów toreb i możliwość wykonania jedynych w swoim rodzaju nadruków, znacznie zwiększa atrakcyjność oferowanych tutaj produktów. Różnorodna kolorystyka umożliwia dokonanie zakupu produktu zgodnego z naszymi oczekiwaniami.

Zakupowe torby reklamowe na zamówienie

Oferowane przez sklep AllBag torby mogą mieć różne, bardzo ciekawe kształty, a końcowy produkt może być własnym, autorskim pomysłem zamawiającego. Wybierając torby zakupowe wykonane z juty, mamy możliwość popuścić wodze naszej wyobraźni. Każdy projekt wykonany zostanie zgodnie z podanymi przez klienta wytycznymi, w każdym niemal możliwym fasonie i każdej kolorystyce. Reklamowy charakter takiej torby to doskonały element marketingowy.

Torby materiałowe tworzą ostatnimi czasy nowy trend. Kobiety coraz częściej zastępują nimi tradycyjne torebki. Nic w tym dziwnego, w końcu materiałowa torba zakupowa jest wytrzymała i pozwala na swobodne przenoszenie różnego rodzaju produktów. Torba materiałowa doskonale sprawdzi się także jako podstawowy atrybut, gdy wybieramy się na zakupy.

Warto mieć na uwadze fakt, że torba papierowa z logo własnej firmy to doskonałe zagranie marketingowe i promocyjne dla naszej działalności. Dając ekologiczne torby grupie lojalnych klientów, bądź wystawiając je na sprzedaż, będziemy mieli pewność, że naniesiona na nich reklama mobilna dotrze do szerokiego grona odbiorców. Ten ekologiczny produkt stanowi pozytywny przykład troski o środowisko i podniesie jednocześnie prestiż naszej działalności, udowadniając renomę firmy i podkreślając naszą odpowiedzialności za rzeczy naprawdę istotne.