Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Pomysłowa reklama mobilna

Z racji tego, że Warszawa to jedno z najludniejszych miast Polski, jej infrastruktura i funkcjonujące na jej terenie firmy muszą nastawić się na walkę z bogatą konkurencją. Właściciele warszawskich firm powinni za wszelką cenę starać się, żeby wyróżnić swoją markę na tle innych przedsiębiorstw. Duża konkurencja zmusza je do poszukiwania skutecznych środków reklamy, które dotrą ze swoim przesłaniem do jak największej liczby potencjalnych klientów. Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem cieszą się mobilne nośniki reklamy, wśród których na szczególną uwagę zasługują torby reklamowe.

Kto najlepiej wykonuje torby reklamowe?

Poszukując idealnej firmy, która kompleksowo zajmie się naszym zamówieniem, warto zwrócić uwagę na ofertę AllBag. Bogaty asortyment sklepu zawiera ciekawe propozycje wysokiej jakości toreb reklamowych, wykonywanych z największą precyzją i dbałością o wszystkie szczegóły. Możliwość złożenia indywidualnego zamówienia i stworzenia torby według własnego projektu sprawia, że otrzymane produkty w stu procentach sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W szerokim asortymencie sklepu AllBag dostępne są wysokiej jakości, wytrzymałe i w stu procentach ekologiczne torby papierowe. Produkty te cechują się najwyższą precyzją wykonania, są niezwykle praktyczne w użyciu i będą doskonałym nośnikiem reklamowym dla naszej firmy. Torba papierowa może być dodawana jako gadżet dla klientów, dzięki czemu przekaz reklamowy dotrze do szerokiej grupy innych potencjalnych odbiorców.

Klienci bardzo często decydują się na inwestycję w torby materiałowe z nadrukiem. Są to produkty niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu dodatkowo zwiększą prestiż firmy. Wykonane z polipropylenu (pochodzącego z recyklingu puszek aluminiowych), są przyjazne dla środowiska naturalnego, czyli ekologiczne. I bardzo trwałe. Cechuje je również praktyczność w użytkowaniu i niebanalny wygląd, który gwarantuje możliwość umieszczenia na nich ciekawych nadruków własnego pomysłu. Torba materiałowa reklamowa może być wyprodukowana również z bawełny. Szeroka gama kolorów umożliwia wykonanie naprawdę bardzo ciekawych projektów, które wyróżnią naszą działalność na tle innych konkurencyjnych firm. Reklamowy charakter tych produktów, a w szczególności toreb z nadrukiem, przydaje im atrakcyjności.

Dla tych, którzy poszukują elegancji połączonej z praktycznością i wysoką jakością, zalecane są ekskluzywne torby laminowane. Gęsta struktura papieru z którego są wykonane zapewnia trwałość tych produktów i ich doskonały wygląd. Torby laminowane mogą mieć powierzchnię matową, jak również błyszczącą. Wybór uzależniony jest tak naprawdę tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji osoby składającej zamówienie. Takie torby zakupowe mogą być doskonałym gadżetem dla stałych klientów i reklamą firmy. Oferowany produkt jest w stu procentach ekologiczny.

Możliwość wykonania indywidualnego projektu torby na zakupy, która ma za zadanie reklamować działalność naszej firmy sprawia, że otrzymany produkt będzie w stu procentach unikalny i na pewno pomoże nam wybić się z tłumu. Szerokie gamy barw, wytrzymały materiał oraz dbałość o wszystkie szczegóły sprawią, że na pewno będziemy zadowoleni ze złożonego zamówienia.

Warszawa ekologią stoi

Dbałość o ochronę środowiska oraz życie w tak zwanym stylu eko jest współcześnie coraz bardziej doceniane przez szeroką grupę osób. Warszawa jako miasto stołeczne tę modę poniekąd zapoczątkowała. To tutaj na ulicach zaczęto eksponować ekotorby oraz propagować ekologiczne nawyki zakupowe. To tutaj przedsiębiorcy pokazali, jak skutecznie propagować ekologię i odpowiedzialność za środowisko. Ekologiczny zakup takich toreb reklamowych będzie dodatkowym atutem naszej działalności, gdyż potwierdzimy nim nasz profesjonalizm i troskę o przyszłe pokolenia, co na pewno zostanie docenione przez innych. 

Oddział Warszawa:

Michał Zimmer
m.zimmer@allbag.pl
Tel: +48 731 161 161
ul. Konstruktorska 6 lok. 111
02-673 Warszawa