Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Nadrukuj swoją reklamę

Logo, hasło reklamowe albo jakakolwiek inna grafika, wykonana sitodrukiem, flexidrukiem lub drukiem cyfrowym, mogą się pięknie zaprezentować na naszych ekologicznych torbach z nadrukiem – papierowych lub materiałowych. Odpowiednio przeszyte lub sklejone są wytrzymałym, funkcjonalnym i estetycznym opakowaniem, które można wykorzystać do różnych celów reklamowych

Ekologia i reklama w jednym

Dzięki odzyskanym w procesie recyklingu surowcom możemy produkować w pełni ekologiczne i bezpieczne dla natury torby, które świetnie nadają się jako materiał reklamowy dla różnych podmiotów: od firm, przez instytucje na sieciach handlowych skończywszy. W naszym asortymencie mieści się szeroki wachlarz papierowych toreb w różnych wariantach wykonania. Znaleźć tu bowiem można opakowania dostępne w kilkunastu kolorach oraz blisko 10 rozmiarach. Papierowe torby mogą być wykończone uchwytem skręcanym, sznurkowym lub płaskim. W przypadku toreb bez uchwytów proponujemy klockowe lub fałdowe.

Wśród toreb materiałowych polecamy torby bawełniane (z bawełny polskiej lub indyjskiej, z juty i polipropylenowe (tkane i nietkane). Tego typu produkty powstają w procesie maszynowym lub ręcznym – w zależności od zamówienia. Można je zamówić w różnej gramaturze oraz wymiarach, a także jednym z kilkunastu kolorów (do wyboru są m.in. białe, ecru, niebieskie, zielone, czerwone, pomarańczowe, żółte czy szare). Produkowane przez nas torby są w głównej mierze propozycją reklamową. Może się bowiem na nich znaleźć nadruk logo, tekst reklamowy czy inna grafika, wykonane w wersji jedno lub wielokolorowej. Wykorzystujemy do tego metodę druku cyfrowego (offset), flexidruku (metodą druku wypukłego elastycznymi formami drukowymi i ciekłymi farbami szybko schnącymi) lub sitodruku (nałożenie farby na już gotowy produkt). Usługę zamieszczenia dowolnego nadruku realizujemy przy zamówieniu powyżej 100 sztuk. Zainteresowani hurtową ilością mogą liczyć na możliwość indywidualnego negocjowania cen. Gwarantujemy solidność trwałość wszystkich naszych produktów.