Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Torby z reklamą

Szukasz niedrogiego nośnika reklamy twojej sieci handlowej, firmy? Produktu, który może mieć bardzo praktyczne i wielorazowe zastosowanie? Takim mogą być ekologiczne torby, które produkuje nasza firma. Pojemne, estetycznie wykonane, zarazem oryginalne, z nadrukiem reklamowym, trafią z pewnością w gust wielu klientów.

Ekologiczny marketing

Gama papierowych i materiałowych toreb reklamowych dostępnych w firmie Allbag jest niezwykle bogata. W przypadku papierowych możemy zaproponować bowiem torby tradycyjne z uchwytem sznurkowym, skręcanym lub płaskim lub bez – fałdowane lub klockowe. Podstawowe kolory w jakich występują to biały i brązowy. W zależności od rodzaju można je zamówić także w innych kolorach oraz w kilku różnych rozmiarach.

Polecamy też prestiżowe torby papierowe wykonywane z kombinacji różnych papierów, w tym z papieru marszczonego. Półprodukty, które są wykorzystywane w tym procesie zamawiamy u europejskich producentów. W efekcie powstają bardzo oryginalne i ekskluzywne torby i torebki, które wraz z innymi materiałami promocyjnymi, bądź podarunkami, tworzą prestiżowy komplet reklamowy lub upominkowy. Wzbogacone nowiem o dodatkowe ozdobne elementy papierowe mogą być wykorzystane np. przy okazji dawania podarunków świątecznych.

<p<>Innym rodzajem wyjątkowych toreb są torby z laminatem matowym lub błyszczącym. Kolejną firmową propozycją toreb reklamowych są torby materiałowe: z bawełny (polskiej i indyjskiej), juty oraz z polipropylenu (tkane i nietkane). Tutaj również do wyboru mamy szeroki wachlarz kolorów i rozmiarów. Na wszystkich tych produktach można zamówić nadruk full color lub CMYK, przedstawiający dowolną treść lub grafikę. Gwarantujemy, że wszystkie kolory nie stracą na swojej jakości i będą niezwykle wyraziste. Nadruki wykonujemy metodą flexidruku, sitodruku lub offsetową już od 100 egzemplarzy.

Przyjmujemy zamówienia zarówno na standardowe torby, jak i nietypowe – według indywidualnych oczekiwań klienta. Przykładowe realizacje wykonane przez Allbag znajdują się w zakładce GALERIA. Może wyszukasz tu pomysł na swoją wymarzoną torbę reklamową?