Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Torba ekologiczna czyli torba przyjazna środowisku

Czy z bawełny, czy z papieru, czy też polipropylenu – każdy z tych surowców jest w pełni ekologiczny i sprawia, że oferowane przez nas torby nie zaszkodzą w żaden sposób naturze. Za to dla człowieka mogą okazać się bardzo przydatną rzeczą na co dzień, przez swoją funkcjonalność, solidność i możliwość wielokrotnego użytkowania.

100% ekologii w kilku rozmiarach

Jesteśmy doświadczonym producentem toreb ekologicznych z bawełny, polipropylenu i papieru. Każda z tych propozycji może zostać wykorzystana do różnych celów – od reklamowych (poprzez nadruk firmowego logo lub innej grafiki lub jako opakowanie do materiałów promocyjnych) aż po zakupowe (czyli jako opakowanie na artykuły spożywcze w różnej postaci). Wszystko bowiem zależy od zapotrzebowania klienta. Dodatkowo torby materiałowe mogą służyć jako praktyczny dodatek do naszego stylu ubierania się, bądź torba użytkowa do noszenia jakiś drobiazgów, a torby i torebki papierowe – jako opakowanie upominkowe.

Bawełniane torby ekologiczne mają różną długość uchwytów oraz różne wymiary, podobnie jak kolorystykę i gramaturę. W przypadku toreb polipropylenowych możemy zaproponować tkane i nietkane. Są one nieco tańsze niż produkty z bawełny, ale równie wytrzymałe. Trzecią alternatywą są torby z juty czyli tkaniny, która powstaje z wykorzystania w produkcji łodyg rośliny, która nosi taką właśnie nazwę.

ym eko-rozwiązaniem są torby papierowe wykorzystywane jako opakowanie do konkretnych produktów żywnościowych w segmencie spożywczym (sklepy, sieci handlowe, piekarnie, cukiernie etc.) oraz innych dziedzinach handlowych. Oprócz tego można w nie zapakować materiały reklamowe firmy przy okazji takich wydarzeń jak konferencje, targi czy spotkania biznesowe. Mają też zastosowanie jako bardzo estetyczne torby upominkowe. W każdym z tych przypadków istnieje możliwość zamówienia wydruku w dowolnym miejscu na torbie – zarówno w jednym kolorze, jak full color. Może to być slogan reklamowe, obrazek czy logotyp naniesiony drukiem offsetowym, sitodrukiem lub flexidrukiem.

Naszą ofertę online podzieliśmy na kategorie tematyczne, dzięki czemu można łatwo odnaleźć interesujące klientów produkty wraz ze zdjęciem i specyfikacją.