Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Torby na zakupy i gadżet reklamowy w jednym

Produkowane przez Allbag torby papierowe na zakupy to wyrób w 100% pochodzący z procesu recyklizacji. To bardzo popularny, a zarazem wytrzymały produkt, który można wykorzystać np. w sklepach spożywczych, gastronomii, hipermarketach, gdzie mogą służyć do pakowania żywności (posiadają bowiem stosowny atest). Są połączeniem niskiej ceny i wytrzymałości.

Z uchwytem lub bez – dobierz torbę na zakupy

Nasze papierowe torby na zakupy powstają z wielką starannością i dokładnością. Wiemy bowiem, że ich estetyka, a zarazem funkcjonalność ma wielkie znaczenie dla klienta. Firmowa oferta to torby na zakupy z uchwytem płaskim, w dwóch standardowych kolorach: białym (gramatura 80 g/m2) i brązowym (o gramaturze 70 g/m2). Papier posiada przy tym atesty na kontakt z żywnością, dlatego też opakowania te świetnie nadają się do sklepów spożywczych, gastronomii i hipermarketów. Ich wytrzymałość to 5-8kg.

Propozycją dla artykułów sypkich i małych są torby klockowe torby na zakupy o gramaturze papieru 70 g/m2 (białe i brązowe). Kolejnym rozwiązaniem są torby fałdowe (białe i brązowe), które dostępne są w 3 różnych rozmiarach, a najczęściej korzystają z nich piekarnie, hurtownie, sklepy przemysłowe i chemiczne. Można w nie zapakować również produkty sypkie oraz drobne prezenty. Obie te propozycje również mają atest na kontakt z żywnością. Najbardziej popularne są papierowe torby na zakupy z uchwytem skręcanym, które produkujemy w 10 kolorach: białym, brązowym, bordowym, czarnym, czerwonym, granatowym, pomarańczowym, ciemnozielonym, jasnozielonym i żółtym. Są to opakowania bardzo chętnie wybierane przez klientów ze względu na pojemność, większy udźwig oraz większą gramaturę od toreb z uchwytem płaskim. Ponadto torby te dostępne są w 11 różnych rozmiarach. Mogą więc być jednocześnie opakowaniem na produkty, jak i doskonałym gadżetem reklamowym.

Oprócz tego – już od 100 egzemplarzy możemy zaproponować nadruk logo, hasła reklamowego lub innych obrazków – jedną z trzech metod: druku cyfrowego, flexidruku lub sitodruku. Potrzebujesz niedrogiego opakowania z nadrukiem? Zapraszamy do złożenia zamówienia na ekologiczne torby na zakupy!