Chcesz zamówić większą ilość produktów?

Napisz do nas

Obsługa zamówień hurtowych

+ 48 500 245 599

Firma Allbag istnieje na rynku od 2007 roku. Miło nam poinformować, że w tym roku, z dniem 9.9.2018 otworzyliśmy filię naszej firmy w Warszawie. Oddział zlokalizowany jest pod adresem: ul. Konstruktorska 6, lok. 111, 02-673 Warszawa. 
Wychodząc na przeciw naszym klientom z centralnej Polski, postanowiliśmy otworzyć oddział, w którym będą państwo mogli nie tylko składać zamówienia, ale również poprowadzić bezpośrednie rozmowy dotyczące współpracy z przedstawicielem naszej firmy, poznać aktualny asortyment, otrzymać próbki, katalogi czy materiały reklamowe.
Naszym przedstawicielem w warszawskim oddziale jest Pan Michał Zimmer, którego nasi klienci znają z jak najlepszej strony. Odwiedzając warszawską filię mogą państwo liczyć na fachową, rzetelną i profesjonalną obsługę zarówno w języku polskim jak i angielskim.
Do naszego warszawskiego oddziału zapraszamy nie tylko przedstawicieli agencji reklamowych, ale również właścicieli butików, sklepów internetowyc, perfumerii - poszukujących zarówno opakowań dls swoich produktów jak i ciekawych produktów do sprzedaży w swoich butikach. Zapraszamy również osoby chcące podjąć z nami współpracę na zasadzie dystrybucji naszych produktów.