Dostawa
 1. Dostawa jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. W przypadku zamiaru dokonania zakupu z dostawą poza terytorium Polski, Sprzedający prosi o kontakt mailowy na adres: sklep@allbag.pl – w takiej sytuacji warunki dostawy będą ustalane indywidualnie.

 2. W przypadku wyboru sposobu zapłaty, wskazanego w pkt. 3.2.1., 3.2.2. i 3.2.3. realizacja zamówienia w przypadku toreb bez nadruku zostanie rozpoczęta nie później niż w ciągu 48 godzin, w przypadku toreb z nadrukiem, w zależności od rodzaju torebki, w ciągu 7-14 dni roboczych, a w przypadku odzieży w ciągu 7-14 dni roboczych, od daty zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego.

 3. W przypadku wyboru sposobu zapłaty, wskazanego w pkt. 3.2.4. i 3.2.5. realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

 4. Dostawa realizowana jest od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

 5. Zamówione przez Kupującego Produkty dostarczane są w jeden z następujących sposobów:

  1. za pośrednictwem kuriera GLS: 17zł

  2. przesyłką pobraniową: GLS: 22zł, 

  3. poprzez osobisty odbiór zamówionych Produktów przez Kupującego w Sklepie Ogólnodostępnym zlokalizowanym pod adresem wskazanym w pkt. 1.4.1.

 6. Kupujący dokonuje wyboru jednego ze sposobów dostawy określonych w pkt. 4.5.1.-4.5.4. poprzez wybór odpowiedniej pozycji w formularzu, o którym mowa w pkt. 2.3.

 7. Osobisty odbiór, o którym mowa w pkt. 4.5.5., możliwy jest wyłącznie w godzinach pracy Sklepu Ogólnodostępnego, to jest: od 7.00 do 15.00 (poniedziałek-piątek). Jednocześnie mile widziane będzie wcześniejsze uzgodnienie przez Kupującego ze Sprzedającym terminu odbioru..

 8. Za miejsce spełnienia świadczenia przez Sprzedającego uważa się adres dostawy wskazany przez Kupującego lub – w przypadku odbioru osobistego – adres Sklepu Ogólnodostępnego wskazany w pkt. 1.4.1.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl