Czy bawełniana torba sprawdzi się jako torba na zakupy? 0
Czy bawełniana torba sprawdzi się jako torba na zakupy?

Ekologiczny wybór- czyli torba bawełniana na zakupy

Coraz częściej zwracamy uwagę na ekologię. Wybieramy produkty świadomie, czytając ich składy, dowiadując się jak i z jakich materiałów zostały wyprodukowane. Plastik zagraża naszej planecie. Zanieczyszcza środowisko, morza i oceany. Zalega na wysypiskach, rozkład plastiku to setki lat. Dlatego często szukamy bardziej ekologicznego rozwiązania. Codziennie chodząc na zakupy i pakując je w reklamówki gromadzimy stosy plastiku, które po przyjściu do domu lądują w koszu. Sięgnijmy zatem po torby z tkaniny.

Możliwość personalizacji

Idealnym pomysłem na dopasowanie torby do własnych preferencji jest nadrukowanie na torbie wybranej grafiki, możemy wybrać gotowe, które proponują producenci lub wymyśleć coś własnego. Ciekawy cytat lub zdjęcie ozdobią naszą torbę. Kupując kilka toreb materiałowych możemy na każdej coś nadrukować, np. pieczywo, warzywa i owoce, dzięki temu wszystko będzie poukładane i przypadkowo nie wrzucimy świeżutkiego chlebka z piekarni do torby w której dzień wcześniej przynieśliśmy ziemniaki z warzywniaka.

Torba shopper- stylowy dodatek w niskiej cenie

W codziennej stylizacji może zastąpić zwykłą torebkę skórzaną. Dzięki swojej prostocie i minimalizmowi stała się lubianym przez wszystkich dodatkiem do stylizacji. Polecają je blogerki, fashionistki. Można zobaczyć je nawet w kolekcjach najlepszych projektantów.

Torby bawełniane charakteryzują się niską ceną. Za klasyczne w naturalnym kolorze, uszyte z surówki bawełnianej, jest to materiał przeznaczony do szycia właśnie takich toreb, zapłacimy parę złotych. Mocniejsze, szyte na zamówienie, nadrukowane, kolorowe będą kosztować trochę więcej ale cena też nie będzie wygórowana. Gdyby policzyć ile zapłacimy przy każdych zakupach za torebkę plastikową a torbę bawełnianą szybko zobaczymy różnicę.

Torba materiałowa, czyli wysoka wytrzymałość

Torby materiałowe to niezbędnik każdych zakupów. Zapakujemy do niej dużo zakupów, mamy pewność, że nie pęknie tak szybko. Idealnie zmieszczą się do niej duże butelki z napojami, mlekiem i wodą. Posłużą Ci naprawdę długi czas.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl