Jak zorganizować kuchnię? Poznaj kilka wskazówek 0
Jak zorganizować kuchnię? Poznaj kilka wskazówek

W mediach społecznościowych pojawił się satysfakcjonujący trend organizacji kuchni, polegający na umieszczaniu produktów spożywczych w identycznych opakowaniach, a następnie oznaczanie ich za pomocą np. naklejek do przypraw, wnętrza dzięki temu zabiegowi wyglądają estetyczniej i łatwiej odszukać niezbędny produkt.

czytaj całość »
Torby papierowe z nadrukiem, czy warto? 0
Torby papierowe z nadrukiem, czy warto?

Przedsiębiorcy planujący reklamowanie swoich firm szukają najbardziej trafnych metod. Chcą aby ich reklamy docierały do odbiorców i miały pozytywny odzew. Aby klienci chętnie korzystali z gadżetów, które będą im przekazywane. Coraz częściej wybór stawiają właśnie na torby papierowe z nadrukiem.

czytaj całość »
Czy bawełniana torba sprawdzi się jako torba na zakupy? 0
Czy bawełniana torba sprawdzi się jako torba na zakupy?

Coraz częściej zwracamy uwagę na ekologię. Wybieramy produkty świadomie, czytając ich składy, dowiadując się jak i z jakich materiałów zostały wyprodukowane. Plastik zagraża naszej planecie. Zanieczyszcza środowisko, morza i oceany. Zalega na wysypiskach, rozkład plastiku to setki lat. Dlatego często szukamy bardziej ekologicznego rozwiązania. Codziennie chodząc na zakupy i pakując je w reklamówki gromadzimy stosy plastiku, które po przyjściu do domu lądują w koszu. Sięgnijmy zatem po torby z tkaniny.

czytaj całość »
Jakie są podstawowe zalety toreb bawełnianych? 0
Jakie są podstawowe zalety toreb bawełnianych?

Dlaczego są tak popularne? Torba bawełniana nazywana też torbą eko posiada wiele pozytywnych cech dzięki temu coraz więcej osób sięga po nie rezygnując z jednorazówek. Torba bawełniana jest wygodna w użytkowaniu, możemy do niej zapakować zakupy i wygodnie nałożyć na ramię. Jest wytrzymała, zapakujemy do niej cięższe zakupy niż do foliówki. Pomieści znacznie więcej, ma doskonałą pojemność. Do tego możemy ją wykorzystać wielokrotnie, włożyć do torebki, plecaka, samochodu, nie zajmuje dużo miejsca . Mając ją przy sobie wykorzystamy ją na każdych zakupach. Zabierzesz ją do pracy, na zakupy, spotkanie ze znajomymi, spacer.

czytaj całość »
Skąd się wzięły torby papierowe typu KRAFT? 0
Skąd się wzięły torby papierowe typu KRAFT?

Coraz częściej zwracamy uwagę na to w co pakujemy nasze zakupy. W obecnych czasach torba papierowa nie jest dla nas niczym niezwykłym. Większość sklepów odchodzi od reklamówek foliowych zastępując je torbami  papierowymi. Są bardziej ekologiczne, nie zanieczyszczają  naszej planety, możemy je wykorzystać wielokrotnie, maja dużą wytrzymałość, wykorzystać  również jako torebkę prezentową. Lepiej wpływają na wizerunek naszej firmy. Są świetnym nośnikiem reklamowym, nie dużym kosztem możemy dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Ich papierowa powierzchnia pozwala na zadrukowanie na torbie logo, adres firmy, oferowaną przez firmę usług. Najczęściej torba papierowa tradycyjnie produkowana z papieru wytworzonego z makulatury typu Kraft. Zwykle używany jest papier o gramaturze 80-110 g/m2. Obecnie papier, z  którego wykonuje się torebki, często bywa też kolorowy, z kolorowymi nadrukami. Do barwienia i nadruków używa się farb ekologicznych.

czytaj całość »
Torby papierowe czy foliowe? 0
Torby papierowe czy foliowe?

Zdania od zawsze są podzielne. Która torba jest lepsza, foliowa czy papierowa? Ta pierwsza jest zdecydowanie tańsza, natomiast druga ekologiczna i przyjazna środowisku. Istnieją również torby z tworzywa sztucznego oznaczone napisem "biodegradowalne" ale warto wiedzieć, że w rzeczywistości nie są w pełni ekologiczne. Chcąc zatem być EKO warto wybrać torby papierowe. Pomimo tego, że są one z materiałów łatworozrywalnych, są naprawdę wytrzymałe i mogą posłużyć wiele lat!

czytaj całość »
Jakie balony na imprezę wybrać? 0
Jakie balony na imprezę wybrać?

Szukasz nietuzinkowej dekoracji na zbliżającą się imprezę? Cenisz sobie wyjątkowy klimat i lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik? W takim razie ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Przyjrzyjmy się dziś niezwykle popularnym akcesoriom dekoracyjnym w postaci powszechnie uwielbianych balonów. Ich fenomen polega na pewnego rodzaju uniwersalności. Dla najmłodszych stanowią one atrakcyjny gadżet mogący zapewnić mnóstwo zabawy. Natomiast dla tych bardziej wyrośniętych są atrakcyjną dekoracją wnętrz, mogącą wpasować się w dowolny nastrój i motyw. I właśnie na ten aspekt ich zastosowania chcemy zwrócić dziś szczególną uwagę. 

czytaj całość »
Jakie ozdoby na święta Bożego narodzenia? 0
Jakie ozdoby na święta Bożego narodzenia?

Każdego roku w okolicy listopada, gdy powoli żegnamy jesień, ostatnie kolorowe liście opadają z drzew, a mróz zaczyna malować fantazyjne wzory na szybach  można odczuć, że powoli zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Miasta zaczynają wypełniać się dekoracjami, a dla wielu osób jest to najbardziej wyczekiwany okres w ciągu całego roku. Czas celebracji
i dzielenia radości w rodzinnym gronie. Czas, który możemy podarować komuś bliskiemu. Dla dużego grona osób jest to też czas, w którym mogą puścić wodze fantazji w kwestii dekoracji swojego otoczenia, tworząc w ten sposób jedyny i niepowtarzalny świąteczny klimat.

czytaj całość »
Jakie rodzaje balonów wyróżniamy? 0
Jakie rodzaje balonów wyróżniamy?

Szukasz nietuzinkowej dekoracji na zbliżającą się imprezę? Cenisz sobie wyjątkowy klimat i lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik? W takim razie ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Przyjrzyjmy się dziś niezwykle popularnym akcesoriom dekoracyjnym w postaci powszechnie uwielbianych balonów. Ich fenomen polega na pewnego rodzaju uniwersalności. Dla najmłodszych stanowią one atrakcyjny gadżet mogący zapewnić mnóstwo zabawy. Natomiast dla tych bardziej wyrośniętych są atrakcyjną dekoracją wnętrz, mogącą wpasować się w dowolny nastrój i motyw. I właśnie na ten aspekt ich zastosowania chcemy zwrócić dziś szczególną uwagę. 

czytaj całość »
Torba materiałowa z własnym nadrukiem- czyli pomysł na idealny prezent! 0
Torba materiałowa z własnym nadrukiem- czyli pomysł na idealny prezent!

Wybór prezentu, niezależnie od okazji i adresata bywa twardym orzechem do zgryzienia. Będąc z osobą obdarowywaną na tyle blisko, aby znać jej upodobania, mamy ułatwione zadanie. Wiemy wtedy, w którym kierunku zmierzać z ewentualnym upominkiem. Inaczej ma się sytuacja, jeśli nie możemy pozyskać tych cennych informacji. Musimy wtedy polegać na sprawdzonych i niezawodnych pomysłach prezentowych. W dzisiejszym wpisie przedstawimy solidnego kandydata na jeden z nich. Przyjrzyjmy się zatem niepozornym torbom materiałowym. Jednocześnie zastanówmy się, w jaki sposób własny nadruk może uczynić z nich prezent idealny.

czytaj całość »
Fartuch kuchenny z nadrukiem jako forma reklamy...Czy warto? 0
Fartuch kuchenny z nadrukiem jako forma reklamy...Czy warto?

Jesteś zapalonym kucharzem bądź szukasz kreatywnego prezentu na każdą okazję? A może potrzebujesz ożywić swój biznes przy użyciu niekonwencjonalnych metod? Lubisz gotować, ale niekoniecznie się ubrudzić? Kto by pomyślał, że odpowiedzią na tak wiele zróżnicowanych problemów mogą być poczciwe fartuchy kuchenne. Spróbujmy przyjrzeć się tym niepozornym akcesoriom kuchennym nieco pod innym kątem niż zwykle. 

czytaj całość »
Worki materiałowe z nadrukiem- poznaj podstawowe korzyści 0
Worki materiałowe z nadrukiem- poznaj podstawowe korzyści

Myśląc o worku materiałowym większość z nas ma zapewne przed oczami beztroskie czasy dzieciństwa. Wtedy to nie wyobrażaliśmy sobie szkolnej szatni bez wszechobecnych worków gimnastycznych. Były dla nas niezawodnymi towarzyszami codziennych przygód. Na tych często odległych wspomnieniach kończy się nasza wiedza o tym produkcie. Bo czy można go w jeszcze jakiś sensowny sposób wykorzystywać? Być może dla wielu będzie to zaskoczeniem, ale odpowiedź brzmi: jak najbardziej. W poniższym wpisie pozwolimy sobie przybliżyć ich zalety. Analizując je pod wieloma kątami, postaramy się rozwiać wątpliwości co do sensu ich użycia. Zapraszamy!

czytaj całość »
Jakie są podstawowe zalety toreb papierowych z nadrukiem? 0
Jakie są podstawowe zalety toreb papierowych z nadrukiem?

Ciężko w to uwierzyć, ale czy wiesz, że przez ostatnie 50 lat populacja ludzkości się podwoiła? Tak gwałtowna zmiana liczby ludności niesie za sobą niespotykany dotąd wzrost konsumpcji i eksploatacji ziemskich zasobów. Nasza życiodajna planeta zdaje się przegrywać nierówną walkę i ulegać degradacji pod naporem jej mieszkańców. Prowadzi to do występowania skrajnych zjawisk pogodowych, których często jesteśmy świadkami w naszym najbliższym otoczeniu. Na szczęście coraz większa rzesza osób dostrzega ten problem i poszukuje jego rozwiązania. Jednym z popularnych, lecz szkodliwych nawyków, obecnie stopniowo wypieranym, jest nagminne używanie toreb foliowych. Zyskującą na znaczeniu alternatywę dla nich stanowią torby papierowe. Jednak czy na pewno są one warte uwagi? Czy są w stanie zastąpić okryte złą sławą „foliówki”? Wyczerpującej odpowiedzi na te pytania postaramy się udzielić w poniższym artykule.

czytaj całość »
Jaką torbę na zakupy wybrać? Poznaj kilka możliwości... 0
Jaką torbę na zakupy wybrać? Poznaj kilka możliwości...

Zakupy są nieodłącznym elementem naszej codzienności. Bez wątpienia mogą do niej wprowadzić nieco kolorytu, szczególnie w szare dni. A jeśli już mowa o zakupach należy wspomnieć o ich obowiązkowym towarzyszu, czyli torbie na zakupy. Z pewnością nieraz poszukiwałeś takiej, która wyjdzie naprzeciw Twoim indywidualnym wymaganiom. Dotychczas powszechnie używane reklamówki foliowe powoli i zresztą słusznie odchodzą w zapomnienie. Czas na powiew świeżości. Czas na rozwiązania, które uwzględniają nie tylko nasze potrzeby, ale również dobro środowiska. Pochylając się nad tym problemem, przedstawiamy możliwe alternatywy dla staromodnych foliówek.

czytaj całość »
Przyjęcie w stylu eko 0
Przyjęcie w stylu eko

Zaczął się sezon letni, pogoda rozpieszcza, a my nadal siedzimy w domu? Czas to zmienić! Gdyby tak urządzić skromne przyjęcie we własnym ogrodzie? Jest to opcja całkiem przyjazna dla środowiska. Tym razem może to być ekologiczna impreza. Gdyż troska o nasze środowisko powinna stać się już naszą codziennością. 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl